Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen értékben vegyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen értékben vegyek a barátomnak karácsonyra ajándékot?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt. Én tudok valamit ami biztos tetszene neki, csak kicsit drága (9000 Ft), de végül is nem a pénz miatt tétovázok, hanem azért mert lehet hogy ő csak valami apróságot ad és úgy meg nem gáz?

Bocsi, ha hülye kérdés!

17/L


2014. dec. 3. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Miért lenne ez gond?


Ha gazdag lennék én is drága cuccokat vennék az ismerőseimnek (olyat ami tetszene is nekik)

2014. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én ha adok nagyot adok,de nálad viszont már az játszik hogy azt nézed,hogy mit kapsz és azt mennyiért

nem számít a pénz ezt leírtad,akkor az se számítson hogy mit és mennyiért kapsz

aszt adj neki aminek örülne és ne várj semmit cserébe ez az igazi szeretet főleg KARÁCSONYKOR

2014. dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sokszor egy apróságnak nagyobb az értéke, mint ára. Egy drága cuccnak pedig lehet kisebb az értéke. Érted mire gondolok.

Nem gond, ha nagyobb értékben veszel, de szerintem egy 3 hónapos kapcsolatban az ember jobban örül egy apróságnak, nem pedig annak, hogy sokat költ a másik.

2014. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Diákmunkával sok pénzt kerestem nyáron, szóval részemről tényleg nem számít, viszont félek hogy ő kellemetlenül érezné magát, ha látná, hogy én ilyen drága valamit vettem, ő meg úgy gondolta, hogy valami apróságot vesz. Én akárminek örülnék.
2014. dec. 3. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Én valami apróságot vennék.. 3 hónap .. Kitudja meddig lesztek együtt( bocsi nem rosszból..) de kitudja.. Bögre, párna, fényképes ajándék, könyv, ha drágább ruha..

Vagy beszéljétek meg hogy mekkora összegbe adtok egymásnak :))

2014. dec. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 frank1997ize ***** válasza:
Lehet hogy ez csak az én baráti körömben divat.de a barátodnak te vagy a legnagyobb ajándék.semmi más nem kell neki csak te :D
2014. dec. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!