Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kikerülni a barátzónából, ha egyszer már kikosarazták az embert?

Figyelt kérdés

2014. dec. 4. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:

hogy nem beszélsz vele

így átkerülsz az ismerőszónába

utána visszakerülsz az univerzumba

2014. dec. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy, hogy lehet elérni, hogy a lány ne csak barátként tekintsen az emberre?
2014. dec. 4. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, tetszel-e neki. Ha nem, akkor vagy megmaradsz barátnak, vagy ezentúl nem fogjátok tartani a kapcsolatot (ahogy döntesz). Ha igen, akkor meg bármi lehet :-)


Jól értettem, ez a lány egyszer már kikosarazott téged? Akkor sajnos felejtős a dolog. Ha viszont úgy gondolod, hogy mindenképp megér egy próbát, akkor maradj a barátja, és reménykedj, hogy megváltoznak az érzései.

2014. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak nők akik igy tesztelnek egy férfit:D Szóval koránt sem biztos, hogy ki vagy kosarazva:D
2014. dec. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Légy férfi, egy hírtelen mozdulattal öleld át, nézz mélyen a szemébe, és csókóld meg szíved hölgyét:D
2014. dec. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha ez kosár után történt... állitólag le kell akkor fosni a nőt. Én nem tudom, énis csak itt olvastam nemis kevésszer.


Velem úgy volt, hogy kosár után is rohantam utána, és látszott, hogy idegesitem... aztán fogtam magam, és "oké, nem alázom meg magam többet" - nos, csoda azóta sem történt, és mással kavar azóta, valahogy mégis, nemegyszer úgy néz rám, olyan kis ártatlanul...

2014. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!