Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet kikerülni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kikerülni a barátzónából?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon kedves osztálytársnőm, akivel kb két éve elég sőt nagyon jó barátok lettünk. Ő 15 éves, én 16. A gond csak az, hogy én az elejétől fogva szerelmes vagyok belé. Hogyan tudnék kikerülni az ú.n. "barátzónából" vagy hogyan tudnám megtudni, hogy ő érez-e valamit irántam?

2013. okt. 2. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:

mutasd meg neki a kukacodat


nem garantált a siker

2013. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért vagy benne? az sem mind1
2013. okt. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos abból nem lehet kikerülni, mivel a lányok elhatározása az esetek 99,5%-ában VÉGLEGES sajnos! :(
2013. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem a barátzóna egyenlő azzal, hogy a lányok nem tekintenek rád férfiként, csak egy egyszerű halandóként, mint a 70 éves Gyula bácsira például...
2013. okt. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a legjobb megoldás hogy kilépj a barátzónából, ha TE magad valóban kilépsz! tehát ne állj a rendelkezésére a csajnak bármelyik percben, mert a barátzónás srácok pont ezért vannak "tartva" hogy szerencsétlen fiúk bókoljanak neki, egónövelőnek, meg lelki szemetesládák legyenek. viszont akkor ehhez tényleg tartanod kell magad és ha nem akar tőled semmit akkor valószínű hogy megszűnik a barátság. magyarul = mindent vagy semmit.
2013. okt. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!