Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt minek vegyem?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 1 hete chateltünk, de ő tiszta depis volt. Vagdosta a kezét, küldözgette e képeket a szétvagdosott kezéről. Utána mondta, hogy tiszta depi mert az egész osztály ellene fordult és csak 1 ember állt ki mellé majd később vele is összeveszett. Utána öngyilkosságot említett. Meg, hogy nincs értelme az életének. Utána hogy maradjak, hagyjam békén, k#ss#ljak be. Ezek után vége a kapcsolatnak vagy csak úgy jött belőle a depi miatt?

2014. dec. 4. 20:51
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azóta nem jött suliba, se sehova
2014. dec. 4. 20:53
 2/17 anonim ***** válasza:
hát nehéz lehet egy ilyen barátnő mellett...
2014. dec. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Én biztos utána járnék a dolognak.
2014. dec. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha ennyire rosszul érzi magát akkor NE hagyd magára!Ha nem is mondja,de szüksége van valakire.Más ilyen helyzetben örülne ha tudna kire támaszkodni.Neki van rád,ha hagyod.Ne hagyd magára,segíts rajta.Biztosan a depresszió miatt ilyen,ezért is vigyázz rá.Az ilyen az nem játék.
2014. dec. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A hívásomat nem veszi fel, csöngettem de nem nyitotta ki senki. Úgyhogy lehetetlen elérni
2014. dec. 4. 20:56
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Nagyon fontos mert lehet megöli magát! Legalábbis a "nincs értelme az életemnek" és az "inkább mindent magamba folytok, majd belehalok" mondatokból ezt vontam le
2014. dec. 4. 21:01
 7/17 anonim ***** válasza:
Segíts neki minnél hamarabb,és nem azzal segítesz hogy itt várod a válaszokat.Azonnal kéne cselekedni,ha annyira rossz a helyzet.A depresszió miatt valóban elkövethet olyat amit nem kéne.Ez a betegség komoly dolog.
2014. dec. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mondom NEM TUDOK SEMMIT TENNI! Nem veszi fel a hívást, ha becsöngetek nem nyitja ki senki, SEHOGY nem tudom elérni
2014. dec. 4. 21:10
 9/17 PearlDiver ***** válasza:
Szüleit/testvérét/akárkit sem érsz el? Szerintem is próbálj mellette állni, ha tudsz. Ne add fel addig, amíg nem tudsz vele rendesen beszélni. Ha kifejezi, hogy nem kellesz neki, még akkor is adj neki egy esélyt - csak ha továbbra is ragaszkodik az önsajnálathoz és az önsanyargatáshoz, akkor hagyd el.
2014. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nincs tesója és a szülei elválltak. Az anyjával él de őt sem tudom elérni
2014. dec. 4. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!