Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt minek vegyem?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 1 hete chateltünk, de ő tiszta depis volt. Vagdosta a kezét, küldözgette e képeket a szétvagdosott kezéről. Utána mondta, hogy tiszta depi mert az egész osztály ellene fordult és csak 1 ember állt ki mellé majd később vele is összeveszett. Utána öngyilkosságot említett. Meg, hogy nincs értelme az életének. Utána hogy maradjak, hagyjam békén, k#ss#ljak be. Ezek után vége a kapcsolatnak vagy csak úgy jött belőle a depi miatt?

2014. dec. 4. 20:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha van fejlemény, írd meg légyszi!
2014. dec. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Sikerült az édesanyját elérnem (találkoztam vele az utcán)

Látszott hogy maga alatt volt, mert sírt és beszélni is alig tudott. Azt mondta, hogy tegnap este óta nem látta

2014. dec. 5. 19:48
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy segíts neki. Írj neki nyugtató dolgokat, küldj szerelmes képeket, idézeteket, írd, hogy te mellete állsz, szereted, stb... Kérd meg hogy találkozzatok, mert hiányolod, és beszélj vele. Vigyél neki virágot, ajándékot, légy romantikus. Hátha...
2014. dec. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg, hogy vigyél kötelet vagy inkább puskát.
2014. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Van már valami hír róla?
2014. dec. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi kommenteket. találkoztam vele boltban, felmentem hozzá. már boldog(abb).
2014. dec. 8. 15:24
 17/17 anonim válasza:
És ha megvárod az anyukáját az ajtójuknál? Ő talán kinyitja nem?
2014. dec. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!