Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyi ajándék?

Figyelt kérdés
Első szerelmemmel vagyok együtt lassan másfél éve. Számos ötletem van ajándékkal kapcsolatba de sajnos nem tudom, hogy mi passzolna mihez esetleg egy 17 éves fiú minek örülne igazán. Persze én barátom, nekem kéne tudnom, de azért jó ha van egy két ötlet ami segítséget adhat. A barátom nagyon szereti a vörös száraz borokat (melyik bort tudnátok ajánlani?), szeret kosarazni, snowboardozni, szereti a horgászatot azonban nincs lehetősége rá, imádja a számítógépes és xbox játékokat és van egy kismacskája akit imád. Nagy távolságra lakunk egymástól, azonban 1,5 havonta 2 hétre megtudjuk egymást látogatni. Köszönöm a segítséget 16l
2014. dec. 4. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Kétkezes pallos. Én örülnék neki.
2014. dec. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szedjél le pár játékot és írd ki DVD-re :)
2014. dec. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!