Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek dobjam ki a barátomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek dobjam ki a barátomat?

Figyelt kérdés
A problémám azzal avan,hogy, mindig talál valamit amin betud sértödni és vitázni..Nem mondom,hogy sose vagyok hibás de állandóan eljátsza,hogy valamin besértödik vitázik,csak neki lehet igaza mindig persze és a semmin kiakad ugyan ezt játsza el a családtagjaival...Besértödik aztán nem ír vagy elolvassa az üzenetet és nem reagál,és mindig én irok rá akár ő volt a hibás akár nem,el se olvassa és játsza a sértödöst..Élőben meg flegmázik vagy hozzám se szól..Próbáltam már vele erről beszélni de mindig bevédi magát és én vagyok a hibás akkor is amikor nem...Már nagyon unom a hözöngését meg a sértödös játékat..Nem tudom,hogy volt neki két és fél éves kapcsolata de nagyon felidegesit ezzel,hogy más szemében a szálkát magáéban a gerendát se veszi észre..Persze ha szólok akkor én vagyok a sz*r alak...Már ott tartok,hogy inkább a karácsonyi ajándékával se kínlodok többet mert készítsen neki a franc ajándékot..Nekem az idegrendszerem már oda van,én nem bírom ezt és hamar megunom az ilyet..3hónapja járunk,de ha most ez van mi lesz késöbb..Persze ha megmondja a magáét neki az ember akkor úgy viselkedik hogy még a másik kérjen bocsánatot..
2014. dec. 5. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen abszolút nem szeret téged, le sem szar. Úgy él ahogy a pillanatnyi kedve tartja, nem érdekli ha kiteszed, mert nem szeret.
2014. dec. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magyarázatnál leírtad a kérdésedre a választ :) csak olvasd el
2014. dec. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A "be" helyett próbálj "meg"-et használni, sokkal jobban hangzik.


Amúgy az ilyen hisztis alakokkal (akár csaj, akár pasi) mielőbb szakítani kell. Fiú esetében még nagyobb gáz, szerintem...

2014. dec. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem úgy tűnik, hogy te akarsz tovább szenvedni mellette...szóval meg van a válasz a kérdésre...ha nem lehet megbeszélni vele és neked nagyon nem tetszik akkor jobb ha véget vetsz neki...
2014. dec. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csak téged nem szeret, de senkit sem ha mással is ilyen, pl. a családjával. Ne idegeskedj rajta, szakíts vele. Aki meg 2 és fél évig "el bírta viselni", valószínű csak úgy, hogy nem érdekelte komolyabban a kapcsolat. 16/L
2014. dec. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!