Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az természetes hogy időnként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az természetes hogy időnként úgy érzem hogy nem szeretem a barátomat? Ilyenkor se szexuálisan nem érdekel, se szerelmet nem érzek.

Figyelt kérdés
Ezek az időszakok pár napig, max 2 hétig szoktak tartani, aztán minden visszaáll a régire. Rajta is észrevettem hogy van mikor kevésbé szeret, inkább más dolgok érdeklik olyankor, nem is találkozunk sokat. Mit lehetne tenni, hogy mindig, folyamatosan meglegyen a tűz közöttünk? Csak 7 hónapja vagyunk együtt.
2014. nov. 28. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Humor. Nevessetek sokat és nem punnyadtok el.

(tipp)

2014. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a szerelem elmúlik.:) nem tudok tanácsot adni, csak annyit fűznék hozzá, hogyha nem is tűz, de egy takarékláng mindig ott lesz, ha akarjátok egymást.
2014. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
58%

"se szexuálisan nem érdekel, se szerelmet nem érzek." (...) "max 2 hétig szoktak tartani, aztán minden visszaáll a régire."


Már megbocsássatok, de ez egy rendkívül kellemetlen, abnormális állapot. Én a helyedben kutakodnék a lelkivilágod épsége kapcsán, mennyi bizalommal élek, mennyire szeretem magam, etc.

2014. nov. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is szoktam ilyesmit érezni, sőt néha még azt is, hogy utálom (de én max pár napig), de ennek ellenére úgy gondolom, hogy ez nem teljesen normális.
2014. nov. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kicsit figyelj magadra is! Nekem pl. a ciklusaim nagyon befolyásolják a lelki állapotom... A pirosbetűs napok után bújok, szeretem, imádom, előtte meg mindenbe belekötök, semmi sem tetszik, semmi sem jó... Mi együtt élünk, nem tudta mire vélni ezeket a hullámzásaimat, majd elmagyaráztam neki, így már tudja, h olyankor nem az, h nem szeretem, csak újra eltelt 28nap :D

Egyébként szoktam a párommal viccelődni, mert néha nála is észrevehető, h minden érdekesebb nálam... Olyankor odaszúrom neki, h biztos ő is menstruál... :D

Nem csinálok ebből nagy problémát, nem azt jelenti, h nincs meg a tűz, de sok minden képes befolyásolni egy ember kedvét, közérzetét...

2014. nov. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!