Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esik rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul, hogy nem értékelte, hogy sütöttem neki?

Figyelt kérdés

Ma találkoztam a barátommal, de előtte itthon sütöttem amerikai palacsintát. Tudni kell, hogy a barátom profin süt-főz, olyan gyönyörű sütiket, kajákat csinál, ráadásul mind finom amellett, hogy esztétikusak.

Én ehhez képest kb. csak egyfajta sütit tudok csinálni, még a tojásrántottám se az igazi lány létemre.

Elhatároztam, hogy meg fogok tanulni sütni-főzni.

Ma neki láttam és megcsináltam életem első amerikai palacsintáját. Kicsit sós, de ehető volt, nekem legalábbis ahoz képest ízlett.

Nos, elvittem a barátomnak, aki evett egy falatot, és elég fura fejet vágott, majd közölte, hogy inkább maradjak a csokis sütimnél, és az volt a lényege, hogy nem kellene ezzel foglalkoznom.

ÉN mondtam neki, hogy őszinte véleményt mondjon(megis mondta, hogy sós), de ez a válasza azért esett rosszul, mert itt azon volt a hangsúly, hogy direkt neki is csináltam, és a szándék.

Ráadásul haza se vitte, amit csináltam neki(4 darab).

Nem azért, de ha ő rosszat csinálna én akkoris elvinném, megenném, azért, mert próbálkozik.

Ha finoman mondta volna, hogy oké, nem a legjobb, de lesz jobb is, kezdésnek nem rossz, akkor örülnék.

Jogos, vagy túlreagálom?

Nyilván nem elszek profi, mint ő, de ez volt a legelső alkalom, oké, hogy nem lett tökéletes.


2014. dec. 5. 17:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha őszinte férfire vágytok, akkor miért panaszkodtok ha őszintén megmondja hogy rossz lett a palacsinta? Az hogy sós az elég finom válasz...
2014. dec. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
29%
Büdös paraszt
2014. dec. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
35%
Nekem is rosszul esett volna.:/
2014. dec. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
81%
Te mondtad, hogy őszinte véleményt mondjon, erre most az a bajod, hogy megmondta amit gondolt, és leírod, mit kellett volna inkább mondania... Legközelebb inkább ne is kérdezd a véleményét, közöld vele, hogy neki csináltad, megeszi és kész.
2014. dec. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon rosszul esne, mert szerintem a szándék a lényeg és az, hogy az idődet arra szántad, hogy NEKI csináltál valamit. Hiába nem lett jó, szerintem bunkóság volt tőle, hogy fura fejet vágott, a megjegyzése is, meg az is, hogy egyet sem vitt el.

Jogosan esik rosszul.

2014. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Pedig a lányok szokták értékelni, ha nem próbálnak megfelelni nekik.
2014. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
nekem is rosszul esett volna. de ezen nem érdemes rágódnod. értékeld az őszinteségét:)
2014. dec. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy tisztában volt vele, hogy te a LELKEDET is belesütötted ebbe a palacsintába (főleg miután mondtad, hogy legyen őszinte).


Nála a főzés az nem egy ennyire érzelmi téma, biztos ő is kapott kritikát, amíg profi lett.

2014. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 Koaxk Ábel ***** válasza:

Sajnos én is ilyen vagyok, néha túlságosan bunkón, de megmondom az őszinte véleményem.


Az én barátnőmnek is sokszor rosszul esik hirtelen amit mondok, de összességében a végén örül, hogy megmondtam mit, hogy érzek, gondolok.


Amikor viszont megdícsérem, akkor tudja, hogy azt tényleg úgyis gondolom, nem jópofizásból, illemből teszem.

2014. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Nekem az esne rosszul, hogy nem motiválna. Mond, neki, hogy szeretnél megtanulni te is sok mindent, amikor süt-főz, menny oda és csináljátok együtt. Hátha eltudsz valamit lesni tőle. Sok szerencsét.
2014. dec. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!