Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom elfelejtette a születésn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom elfelejtette a születésnapomat, mikor mondtam neki akkor sem mondta hogy Boldog Születésnapot, csak hogy bocsi, valentinkor sütöttem neki sziveket, annyit se mondott, hogy Boldog Valentin napot. Ti megsértődnétek?

Figyelt kérdés

Ráadásul pont szülinapom előtt pár nappal szakított velem majdnem, mert azt hitte megcsaltam, pedig nem is.

azt mondta megvan a szülinapi ajándékom, közös kép lesz, amire vágytam 10 hónap után :(

de kép még nincs, keret elvileg megvan, de kíváncsi leszek h nem felejti e el.

Az lesz a csúcs, ha a nőnapra se mond semmit, pedig tudja, h aznap van az ő névnapja is, meg májusban leszünk egy évesek, ha arra se mond semmit (nem várok ajándékot de legalább ha nekem eszembe jut akkor viszonozhatná szavakban) akkor tényleg besokallok


2011. márc. 2. 16:01
 1/5 A kérdező kommentje:

ja és én vagyok a csaj

névnapomat és karácsonyt nem felejtette el, de karácsonykor két héttel előtte kaptam egy telefont

persze karácsonykor volt (legelső) barinőjének írt sms t hogy boldog karácsonyt, de a csaj nem válaszol neki sose, szal nem értem akkor mért irogat

az lenne csúcs ha az exét felköszöntené szülinapjára sms ben, meg más alkalmakkor, az én ünnapaimet meg elfelejtené

2011. márc. 2. 16:03
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Lehet, hogy csak feledékeny, vagy szétszórt, szórakozott, vagy nem tudja megjegyezni a dátumokat.

Amúgy annak ellenére, hogy én sem tudom megjegyezni soha a dátumokat, én megsértőtnék.

A 21. században élünk, rengeteg kütyü van, ami emlékeztetheti. Én tudom magamról hogy hülye vagyok, és az összes létező fontos dátum be van írva a telómba, és előző nap figyelmeztet.


De ha nem hülye, csak szimplán bunkóságból nem köszönt fel akkor pofán kell verni. :D

2011. márc. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem is az hogy bunkó, de szerethet valaki egyáltalán, aki ilyenekre nem figyel oda?

meg ha rosszúl eisk valami, mégha alaptalan is mert túléreagűlom, vagyis csak félreérthető, és meg is bezsélem vele, neki nem fontos, tehát nem nagy áldozat lemondani róla, vagy legalábbis diszkréten kezelni a dolgot, akkro a kedvemért, vagy h bizonyitsa h szeret nem értem mért nem lehet a kedvemre tenni, pl egy énekesnő képei voltak kinn telefonján az enyémek helyett, ez rosszúl esett mer régebben kinn volt a képem, és nekem is páromé, meg volt pasijaimnak is az én képem volt kinn, ha nem is az enyém, de egy állaté vagy virágé, de nem egy nőé

még jó h azt hiszem h ő az ideálja meg nem vagyok neki elég jó, amúgy is féltékeny tipus vagyok és kevés az önbizalmam, nem tudom miért nem tesz a kedvemre, vagy akkor mondaná meg h nem szeret

2011. márc. 2. 16:18
 4/5 A kérdező kommentje:

sőt nőnapra sem köszöntött fel, pedig aznap van a névnapja, és pár hete mondta is h nőnapkor tartja, meg mondtam neki h a tesóm és apukám felköszöntött, meg vittem is neki abból a bombon ból

ez van

2011. márc. 8. 06:21
 5/5 A kérdező kommentje:

ja és mondta h menjek el vele fesztiválra, aztán kitalálta h menjen a haverja is, aztán mondta h csak a haverjával akar elmenni egy hétre :( de majd velem is elmegy nyaralni nyáron, most már ott tartounk h nem lesz nyaralás, hanem mikor szülei nyaralnak, akkorm indketten kiveszünk egy hét szabit, ha kapunk, és addig hozzá költözöm, és főzőcskézünk, van olyan érzésem h csak anyagilag akarm indent megúszni és sajnál rám mindent, ezért szakított velem majdnem szülinapom előtt, pedig én mindig felköszöntöttem, nem is kértem tőle semmit, nem is vártam, csak egy sms t vagy hogy boldog szülinapot, vagy nőnapot,

ennyire nem számítok neki?

pedig ő jól keres, sokkal jobban mint én és mégiscsak ő a férfi

2011. márc. 8. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!