Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez nem nagy gond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem nagy gond ugye, ha megmondom a páromnak, hogy ehhez nincs kedvem? N23

Figyelt kérdés
A párom rendszeresen vadászik, néha kivitt magával. De szinte minden alkalom után lebetegedtem a hidegtől, felfázás, torokgyulladás, stb. Ha megmondom neki, hogy inkább nem mennék vele, mert félek, hogy lebetegszem és nem tudok dolgozni, szerintetek megharagszik?

2014. dec. 5. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Ki a fene haragudna meg ezért...
2014. dec. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak nem a Lázár Jani?
2014. dec. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem aznap te leszel majd a vad.
2014. dec. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fontos az őszinteség annyi, hogy a jövőbe ne ítéld el ezért a hobbijáért és nem lesz baj. Ülj le és beszéld meg vele nyugodtan.
2014. dec. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ítélem el, nem is zavar. örülök, ha jól érzi magát, egyszerűen csak nem nekem való, főleg a téli időjárás miatt.
2014. dec. 5. 18:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog haragudni. Amúgy úgy képzelném, hogy ez olyan "pasis" tevékenység, amit egymás társaságában élveznek...
2014. dec. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, az ilyesmi kérdések vajon hogy merülnek fel az emberekben...
2014. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
a vadászat gusztustalan dolog és elítélendő remélem egyszer őt lövik fejbe hova vadászni? már kihalóban van egy tucat faj és már megannyi végleg eltűnt inkább az embert kéne már kicsit ki írtani mert a legroszabb kártevő a földön
2014. dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy bírom ezeket a kérdéseket majdnem olyan ,h az előbb nagy WC-éztem szerintetek le húzzam vagy ne?

Mivel gondolom egy pár vagytok ezért következtethetnék arra is ,h vagytok olyan bizalmas kapcsolatban ,h egy ilyen egyszerű dolgot csak megtudtok beszélni együtt?!

2014. dec. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
Nyolcadik, te idióta, szerinted a vadászok a védett fajokra vadásznak?
2014. dec. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!