Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtetszhettem neki? (kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszhettem neki? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Van egy baráti tàrsaságunk,amibe nem rég kerültem be.Közülük 1fiùt ismertem akinek a falunkba vannak rokonai és sokat volt ott nyáron.Ìgy vagyunk 3lány és 2fiù.Akit ismerek fiùt annak a legjobb barátja a másik aki a baráti társaságunkban van.A héten egyik nap csak ketten voltunk a buszon mivel a többiek minden betegek voltak.Előtte nem nagyon beszéltünk csak általános dolgokròl meg a fülesem kérte el 1x.Elkezdtünk beszélgetni a többiekről és megkérdezte h féluton odaadom e neki a fülesem.Addig hallgattam féluton odaadtam neki és hirtelen odanyujtja a fülest h hallottam e ezt a számot és amig be nem értünk a busszal a suliig addig mutatgatott zenéket meg beszélgettünk és majdnem elfelejtettünk

leszállni.Együtt mentünk be suliba és megkért h várjam meg a buszig mert nem akar egyedül hazamenni.együtt mentünk haza és ismét zenét hallgattunk együtt meg sokat beszélgettünk.Előtte elég furcsa kérdései voltak pl.miért vagyok idősebb nála(csak pár év) meg h a normális lányok mind idősebbek mért vagyok ilyen magas stb.Mielőtt nem voltunk joba ugy volt h összejön az 1ik társaságunkban lévő lánnyal aki a b.nőm. De mondta h nem lesz belőle semmi meg h a csajnak más tetszik már és utána rákérdezett h én h állok a fiùkkal.

Èrdekes még az is h sztem fizikai kontaktusba akart velem kerülni mert kérdezte h kibirom e a 7fogást megcsinálta tisztára elvörösödött én is megcsináltam neki de én álltam a sarat.aztán megkérdezte mi is a vezetéknevem megkeresett facen és este már rám is irt.másnap már jött az a lány a b.nőm akivel majdnem összejöttek velük szembe ültem a buszon és sokszor rám nézett meg mosolygott meg önkéntelenül én is szinte rá kellett kényszerítenem magam h ne nézzek rá bár b.nőm rákérdezett mért nézem ennyire letagadtam. Aznap is együtt mentünk haza 1későbbi busszal mert akkor is megkért h menjek vele bár nekem is ugyanannyi òrám volt.nagyon jòl éreztem magam vele a másfél òrás ût kb 10percnek tűnt. Ùgy vettem észre mintha közeledett volna hozzám az ülésen.este facebookon beszéltünk másnap meg teljesen más lett nem szòlt hozzánk elült külön mi meg vele szemközti sorba a b.nőmmel. Csak a fülesem kérte el. Be sem jött velünk suliba.látszott tisztám rajta h valami nem stimmel vele.megkérdeztem h melyikünkre haragszik azt mondta sememlyikőnkre és ugy volt h 1busszal megyünk haza aztán irta h bocsi de előbbivel megyek.

És nem értem mi baja lett egyik napròl a másikra. Miattam lehet ilyen vagy még a másik barátnőm miatt? Engem akarna kerülni?

Félreérthető volt az egész szituáciò mikor 2en voltunk.

Mi lehet vele? Még sajnos nem nagyon ismerem ràkérdezni még 1x nem fogok elòtte meg azz irta h mindig menjek azzal a busszal amivel a haverja és örül h jobban jòba lettünk most meg egyik naprol a másikra vami baja lett..

Ne haragudjatok a hosszù szövegért de csak így érthető.

Vélemények? Megköszönném az értelmes válaszokat!


18L


2014. dec. 6. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem rosszul érzi magát ,h kettőtökre "hajtott rá" és most ez a helyzet neki olyan,h inkább kikerülné
2014. dec. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!