Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennyi idő után mégis lehet e tenni valamit egyáltalán?

Figyelt kérdés

Nos évfolyamtársammal együtt voltunk 5 hónapot aztán szétmentünk amit végül megbántam hogy hogyan mivel amikor kijelentette hogy menjünk szét mondtam hogy nem kell folytatnia hogy miért meg stb bla bla ha így akarja akkor legyen aztán elmentem (belátom ritka szemétég volt csak úgy elmenni de abban a pillanatban úgy voltam vele hogy ha ő ezt akarja akkor én elfogadom biztos jobb lesz neki úgy ) ezek után nem foglalkoztam a dologgal egy olyan 2 hónapot úgy voltam vele hogy leszarom faszán meg leszek én egyedül is nincs nekem szükségem se rá se másra . ezek után megismertem egy másik lányt igazából kicsit se csipáztam de úgy voltam vele majd biztos pótolni fogja a dolgokat aztán 1 hónap alatt rájöttem hogy ennek így se értelme se kedvem nincs ilyen idiótaságokhoz ... ezek után még mindig dacból egy 2 hónapot nem beszéltem vele hogy de akkoris egyedül jobb és senki se kell hogy érdekeljen ezután jött a nyár ahol 2 és fél hónapot diák melóztam és ha akartam se lett volna időm ezzel foglalkozni .de arra bőven elég volt hogy rájöjjek hogy ez így nem fasza és valahogy újra kéne kezdenem vele de 8 hónap után nem állhatok oda hogy : csá mivan veled ráérsz suli után dumálni ? és azért kedvelem ennyire mert ő volt az első nő akit megismertem és képes volt logikusan végig gondolni mindent megértet aranyos is és mindemellett ha valamit hibázott gond nélkül bevallotta és felvállalta ami ritka dolog ... és mindemellett tökéletesen illet az életvitelemhez imádtam vele lenni de nem akart állandóan velem lenni (akárcsak én vele) nyugodtan lehetem én is illetve ő is a saját barátaival is minden probléma nélkül és soha nem szóltunk bele a másik életébe szóval tökéletes volt :D Szóval és szerintetek mégis hogy kéne oda menni hozzá vagy mit mondani ? Pontosan tudja hogy nem vagyok egy romantikus nyáladzós személyiség hazudni meg fölösleges lenni és nem is akarok neki szóval nincs igazán ötletem :D Azért kérdezem meg mert talán egy külső szemlélő jobban átlátja a helyzetet illetve legalább látom én is össze szedve a történteket :D


A válaszokat előre is köszönöm !


17/F



2014. dec. 6. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok, ha olyan tökéletes volt a kapcsolat?
2014. dec. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mint említettem nem tudom mert elmentem és mondtam hogy jó nem kell elmondani mentem ami hiba volt már tudom szóval fogalmam sincsen hogy miért ... egyik osztálytársam azt mondta tuti azért meg hogy tuti úgy gondolta hogy csak azért jöttem vele össze hogy lefeküdjek vele de ebbe semmi értelmet nem láttam mivel az 5 hónap alatt egyáltalán nem feküdtünk le akkor meg mégis miért szóval ötletem sincs :D
2014. dec. 6. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Most vagy ezen fogsz még egy darabig agyalni,vagy szépen összeszeded magad,aztán bocsánatot kérsz tőle,mert hülye voltál.Nem kell nyálasan,csak emberi hangnemben.Ha érdekled még,a többi magától jönni fog.Egyébként sem szégyen ez,én például marhára tudnám értékelni,ha egy pasi ezt megtenné kettőnkért.Csak hát sajna nem fogja.
2014. dec. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szóval csak bátorság kéne :D
2014. dec. 6. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!