Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barna, fekete hajú lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barna, fekete hajú lányok, nektek önmagában a szőke haj hátrány egy férfinál? Esélyes hogy emiatt ne tetsszen valaki?

Figyelt kérdés

Szőke vagyok és azt vettem észre az évek alatt hogy jobban tetszem a szintén szőkés hajú lányoknak: A legtöbb barátnőm szőke volt és úgy általában is több szőke lány néz meg, mint sötétebb vonásokkal rendelkezők.


22 éves vagyok, majdnem két méter magas, sportos testalkatú. Arcra is valamennyire, de főleg hajszínre és frizurára valahogy így nézek ki:


[link]


2014. dec. 6. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy vettem észre, hogy a lányok úgy általában a sötét hajra buknak. Persze kivételek vannak, de kevésnek tetszik a szőke haj.
2014. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én élek halok a szőke hajért pedig barna vagyok :D
2014. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogyha rákérdeznek, akkor azt mondanám, hogy inkább a barna haj, de ha egy konkrét személyről van szó, kit érdekel a hajszín? Egy szín ugyanúgy nem lehet ok egy kapcsolatra, mint kizáró tényező. :)
2014. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szőke, kék szemű a zsáner.. szoval no problem ;)
2014. dec. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Titeket imádnak...


Nekünk kell aggódni sötétbarnáknak! Mint a kommersz gagyi megfelelői nagy hátrányból indulunk

2014. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1 és 5:

Köszönöm, akkor mindkét végletet hallottam már :D

Egyrészt engem imádnak és rám buknak, másrészt totálisan a sötét hajúakra buknak. Szóval mindenki máshogy tapasztalja valamennyire.


Nem mondom hogy nem tetszem lányoknak vagy hogy nem tetszem barnáknak, feketéknek, de általában velük minden nehezebb és látom hogy kevesebbnek tetszem, mint szőke lányoknak.


Érdekes, hogy a szőke/vörös lányok sokkal többet szeretnek a hajammal birizgálni és foglalkozni is.

Tudom hogy valahol ezt egyénekre is érdemes lebontani, de az évek során egyszerűen nem tudom nem észrevenni, hogy több hozzám hasonlónak jövök be, mint tőlem eltérőnek. Pedig Magyarországon nagyon nem a szőke nők vannak többségben, mégis nálam meg pont hogy igen.

2014. dec. 6. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!