Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A jófiúk miért olyan unalmasak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jófiúk miért olyan unalmasak?

Figyelt kérdés
Vagy mitől tartják őket annak?

2014. dec. 5. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem a legfőbb baj a "jófiúkkal", hogy megfelelni akarnak. Némileg alárendelik a saját igényeiket a partner felé.


De semmi értelme ennek a rosszfiú jófiú dumának. Férfinak kell lenni. Megmondod az igényeid a céljaid tisztán, érthetően, aztán várod a választ rájuk.

2014. dec. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert újabban nem arra mondják, hogy jófiú, aki jó, hanem arra, aki unalmas.
2014. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem unalmasak, inkább idegesítőek mert nem őszinték és rossz esetben rá sem lehet venni őket, hogy azok legyenek mert állandóan az jár a fejükben, hogy még véletlenül se csináljanak vagy mondjanak olyat ami a másiknak esetleg rosszul eshet. Az eredmény, hogy együtt vagy egy emberrel akinek fogalmad sincs a valódi gondolatairól és hogy hányadán is álltok épp, mert sosem fog veled ellenkezni, mindig azt fogja mondani, hogy minden a legnagyobb rendben, nincs semmivel semmi baj, ő tök jól érzi magát veled, stb. csak hogy ne veszítsen el.


De el fog úgyis, mert ez rohadt irritáló.

2014. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
# 3 De ez mióta "JÓ" tulajdonság?????? faszom..
2014. dec. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én jófiúnak vagyok mondható, szerintem más is annak tart, de nem jellemzőek rám egyáltalán a Marceline által leírt dolgok. Határozott vagyok, őszinte, ilyen téren nincs velem semmi baj.
2014. dec. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Definiáld már pontosan a jó fiú fogalmát...

Mert a NORMÁLIS férfiak szerintem egy igazi nő számára sem unalmasak, ha meg talpnyaló és/vagy kapcsolatfüggő vagy, azt ne nevezd jónak, mert nem az...

2014. dec. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az igazi jófiú sosem unalmas.
2021. dec. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!