Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre több embertől hallom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több embertől hallom, hogy a nők bár nem mondják ki, de szeretik, ha semmibe vesszük, lenézzük őket. Ez igaz?

Figyelt kérdés

2014. dec. 7. 02:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Hazugság.
2014. dec. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Itt is folyton azt látom, hogy a csajt veri a csávója, ennek ellenére még gondolkodik, hogy szakítson-e vele. Meg saját tapasztalatból is tudom mondani, hogyha magasról tettem egy lányra, egy idő után még ő kezdett nekem olyanokat mondani, hogy "nem bírom nélküled". Szóval van valóságalapja, nem is kicsi. Akinek nem inge, ne vegye magára.
2014. dec. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vonzóak a tökös fiúk
2014. dec. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy vered a barátnőd nem tökösség, hanem patkányság...
2014. dec. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Ha határozott, de tisztelettudó vagy, arra gerjednek. Nálad legyen az irányítás, de ne legyél gyökér.
2014. dec. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

ez így nagyon sarkos sőt inkább primitív megfogalmazás,ezért ebben a formában nem igaz.

az enyhébb variánsa az viszont igaz,ami annyi,hogy a férfi van annyira kemény lelkileg,hogy a nő nem tudja manipulálni,irányítani,átlát a nő irányításra törekvő játszmáin és visszaveri az összeset,így megőrzi a domináns irányító szerepét.

így viszont már megállja a helyét,mert ennél vágykeltőbb nincsen számukra,még a vonzó külsőt is felülmúlja az ilyen férfi.

2014. dec. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát, én az esetek nagyon nagy részében nem ezt láttam. ha megismetek valakit, és látom, hogy lehetetlen kategória, akkor otthagyom, és sose volt olyan, hogy utának jött volna. szerintem ez max akkor működik, ha érez valamit titkon
2014. dec. 7. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen haverjaim akik szerint a nőkkel rosszul kell bánni... Nincs is parkapcsolatuk sőt szex se...
2014. dec. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

igaz, csaka nők többsége saját működését se érti. szerretnek is keseregni a bunkó fiúkon.


a tisztelettudó fiú sosem vonzó, mert az jófiú. az a fiú vonzó aki más mint a többi, semmibe vesz másokat, őt is, mert felsőbbrendű. és akkor lehet reménykedni rajta hogy majd pont neki javul meg (ami ha emgtörténnem ár enm lenne érdekes megint).


tehát a nők többsége a rosszfiúkra bukik. nem 100% bunkó, mert kell 1-2 morzsa is a reményhez, ettől lesz ellentmondásos és érdekes, de a nők többsége a durva alázós szexet is élvezi. persze itt midneki kisangyal.

2014. dec. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor is, mikor azt mondja valaki, hogy a nők a bunkókat szeretik és akkor is, mikor azt mondja, hogy a jófiúkat nem, csak kiemelnek egy-egy tulajdonságot a férfiak összes tulajdonsága közül. Amellett, hogy ilyen meg olyan valaki, még elég sok, egészen más dologgal is lehet jellemezni, amik vonzóak a nők számára. Nem a bunkóság vonzó, hanem valami egészen más (pl. céltudatosság, képes megvédeni a lányt, kitartó, stb.), ami lehet, hogy ugyanúgy egy "rendes" fiúban is megvan, de az is lehet, hogy pont nincs, hanem pl. az udvariasság az egyetlen ilyen tulajdonsága, amúgy meg egy nyavalygó puhap*cs. Vagy éppen fordítva, valaki bunkó, meg mellé még lusta és hülye is, na, akkor az a kutyának se nagyon fog majd kelleni.
2014. dec. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!