Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem szeretik az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem szeretik az emberek altalaba veve a nagyobb korkulonbsegeket? Miert csak azt a 2-3 ev korkulonbseget preferalja mindenki?

Figyelt kérdés
Nyilvan olyan esetre gondolok, amikor vmeik fel gyerek, pl 18f 13l, de egy 35F 23L miert nem oke? Milyen hatranyai lehetnek egy ilyen kapcsolatnak?

2014. nov. 4. 23:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

JAVITOK:

Nyilvan NEM olyan esetre gondolok....:D

2014. nov. 4. 23:35
 2/14 anonim válasza:
8%
ha majd 35 leszek 18 éves lányokat fogok kúrni
2014. nov. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Más generáció, más tapasztalatok, más elvárások, egyszerűen nagyobb eséllyel különböznek, meg biológiai okok miatt sem jó a nagyobb korkülönbség szerintem, én sem szeretem...
2014. nov. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
52%

ez csak a szavak szintjén van így


a valóság az, hogy sok olyan van, egyre több, ahol 10-20, sőt 30 év a különbség


szóval a szemednek higgy, illetve a szívednek



egy idősebb pasival lehet, hogy nem lenne anyagi gondod, mint egy veled egykorúval nyomorogni és ez sok kapcsolatot tett már tönkre a szocializmusban,

most meg főleg, amikor minden a pénzről szól


amúgy meg kell is a 10 év különbség, mert tapasztalatom szerint, így fejben is egy szinten vannak, mivel egy nő érettebb azonos korabeli férfihoz képest

2014. nov. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolso, ugy tudtam ez csak kamaszokra ervenyes :D

De koszi a valaszokat :)

2014. nov. 4. 23:42
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert ha egy 30-as pasi elvisz egy 20-as csajt, akkor egy 20-as pasi és egy 30-as nő egyedül marad, lévén, hogy efféle párosítás még ritkább. Persze ez csak statisztikailag igaz, ha mindkét nem egyedszáma ugyanannyi, de azért morálisan is van benne valami.
2014. nov. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én a nagy korkülönbséget preferálom :) 10-15 év a partnerem javára.
2014. nov. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is 17 év van. Eleinte kaptuk nagyon a rossz indulatú megjegyzéseket. Meg a csúnya, furcsa nézéseket, de ma már észre sem vesszük.
2014. nov. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Általában az idősebb férfi szándékai komolyabbak, a fiatal hölgy érzései pedig őszintébbek,és ez a párosítás teszi lehetővé a jó kapcsolatot :) ezen alapszik meg ugye az őszinteségen.barátnőm 14,én 18 vagyok...gondolom ilyen korban azért elfogadhatatlan sokak számára,pedig nem igényem a szex,1 évig mással voltam,és rá is untam rendesen,szóval várok a mostanira,mert vele eléggé komolyan összeillünk fejben is,ami nagy ritka.Mindkettőnket traumák sorozata ért.Esti mese vége. :D bocsi,lényeg,hogy azért kell a különbség.
2014. nov. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

érettebb a nő? nagyon vicces,ha a pénz szagát kell megérezni kilométerekről igazán fejlettebb az agya.


velük szagoltathatnák ki bankrabláskor.De elég az,még annyit hiányolok hogy egy tál étel összedobásához elegendő értelmi szint hiányzik sokszor.


amúgy nincs bajom a korkülönbséggel,nekem bejönnek a 45 50es nők,szóljatok anyukátoknak,írhat nekem nyugodtan

2014. nov. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!