Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dz a normalis, vagy ez mar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dz a normalis, vagy ez mar a lo tulso oldala?

Figyelt kérdés
20 evesen, mikor kikoltoztem kulfoldre, nagyon durvan kapcsolatfuggo lettem. Atlagosan 3 havonta voltam "halalosan szerelmes", ez altalaban elijesztette a pasikat, sok esetben meg eleve nem illettunk ossze, ezert depresszios voltam. Mindig mindenhol a ferfiakat bamultam, folyton csak az jart az eszemben, hogy mikor lesz mar valakim. Aztan jrtam pszichologushoz, lettek baratim, hobbim stb es most egyaltalan nem erzem, hogy kene barki az eletembe. Nsha eszembe jut, de nem kulonosebben izgat, hogy talalok-e arkit az elkovetkezo par evben. A szex sem igazan hianyzik. Szerintetek ez a normalis, vagy azert ennel jobban kene, hogy izgasson a tema?
2014. dec. 7. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő állapot normális de leállhatnál a "gyógyszerekkel".
2014. dec. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen gyogyszerek?
2014. dec. 7. 08:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja bocs pszichiáternek olvastam.
2014. dec. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért kell két véglett között pingpongozni?
2014. dec. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!