Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel már több, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel már több, mint 2 hónapja, hogy járunk és még nem volt szex, és felsem hozta ezt a témát még idáig. Hogyan mondjam meg neki, hogy itt az ideje egy szintet feljebb lépni? Vagy még nincs itt az ideje? 21/F,19/L

Figyelt kérdés
2014. dec. 7. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem kell ezt mondani, van erre úgynevezett ráutaló magatartás.


2 hónap után nem hiszem hogy ellenkezne.

2014. dec. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nadiene ***** válasza:
Ha két hónap után sem hajlandó szexelni veled, gondold át ezt a kapcsolatot,
2014. dec. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Minden a férfi agresszivitásán és kezdeményezőképességén múlik, aminek te láthatóan nem állsz a magaslatán egyáltalán!


Tudod mitől függ hogy mikor fekszik le veled egy lány? Hogy mennyit próbálkozol nála. Hányszor volt már hogy odanyúltál a lába közé egy 5-10 percnyi szenvedélyes csókolózás után? Hányszor volt hogy felmentetek valamelyikőtökhöz és kettesben voltatok a szobában?

Ezekről egyáltalán nem kell beszélni! A szex sosem úgy jön, hogy a két ember megbeszéli, hogy szexelni fognak. (Esetleg ha van köztük szűz, akkor.)

Elmondom hogy nézett ki a legutóbbi barátnőmmel a szexig jutás, csak szexuális szempontból:


1. találkozás: Találkoztunk, elkértem a számát.

1. randi: Megcsókoltam.

2. randi: Megcsókoltam, fogdostam a mellét, haraptam a nyakát, az arcát, stb.

3. randi: Ugyanaz mint a másodikon és a randi végén mondtam hogy felmehetnénk hozzám iszogatni. A szobámban fent egy ital után benyúltam a bugyijába, de tovább nem hagyta magát, akármennyire próbálkoztam.

4. randi: Meghívtam magamhoz vacsorázni. Főztünk, vacsoráztunk, megittunk egy üveg bort. Aztán bementünk a szobámba és egymásnak estünk. Ellenállás nélkül hagyott mindent egészen a farkam puncijába dugásáig.


Miért történt a fenti? Mert férfiasan agresszív voltam a szexben és próbálkoztam folyamatosan. Hidd el hogy a férfin múlik minden. A barátnőd nem azért nem szexelt még veled, mert egy szende kis szűz, hanem mert te nem próbálkoztál.


Ugyanabból a lányból különböző hozzáállású fiúk teljesen mást tudnak kiváltani. Lehet hogy ugyanaz a lány egy olyan fiút mint te hónapokig "várat", miközben egy rendesen próbálkozó fiúval mondjuk két hét után lefekszik.


21/F

2014. dec. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát téged utolsó bizony a holdig rugnálak, és még vagyunk ezzel így páran.
2014. dec. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4:


Ha lány vagy, megértelek. Ilyen témában csak férfiak egymás között érdemes beszélni. Egy nő az utolsó pillanatig tagadná egy beszélgetésben hogy neki tetszenek az agresszív srácok, egészen addig, amíg nem találkozik eggyel. Ez olyan mint hogy minden nő azt mondja, hogy neki a kedvesség, őszinteség, intelligencia meg hasonló hülyeségek számítanak, aztán találkozik egy "rosszfiúval" és bebeszéli hogy az a fiú olyan, amilyenre ő mindig vágyott. A nőknek hihetetlen racionalizáló képessége van.


Ha fiú vagy, akkor meg kellene fontolnod hogy változtass magadon egy jobb irányba, mert ha nem ilyen vagy, akkor félek nincs is túl sok sikered a lányoknál (de cáfolj meg ha nem így van). A teszetoszaság, félénkség, tapasztalatlanság, bénaság nem kifizetődő fiúként a lányoknál.

2014. dec. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3#


Semmi esélyed nem lenne egy józan gondolkodású lánnyal...

2014. dec. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6:


Hagyjuk már a hülyeséget. "Józan gondolkodás". A nők a tapasztalataim szerint a legolyanabb élőlények, akik az első pillanatban félre teszik a józan gondolkodásukat, amint egy nekik vonzó férfi lép az életükbe. Elképesztően képesek az érzelmeikre hallgatni ha férfiakról van szó.


Józan, művelt, tanult, intelligens... Ezek a lufik pillanatok alatt pukkannak ki bármelyik nőnél, aki egy számára vonzó férfival találkozik. Az a szó, hogy józan gondolkodású nő, ha párkapcsolatkról/szexről beszélünk, egy hatalmas paradoxon, ami nem létezik.

2014. dec. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt a lánykát már régen lapátra kellett volna tenni, ez ma már nem normális dolog.
2014. dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!