Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm lenéz, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lenéz, mert nem járok egyetemre? Tényleg ciki ez egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A barátai előtt hantázott már,hogy tanult ember vagyok,közben munkanékül ülök itthon /autószerelő vagyok/
2014. dec. 7. 11:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a csajt. Oké dugni szeret veled, de nem tart semmire, ha nincs kölcsönös tisztelet, akkor megette a fene az egészet
2014. dec. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Rég ott kellett volna hagynod.
2014. dec. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Nekem rohadt megalázó a dolog.

2 hónapja vagyok munkanélküli és folyamatosan keresek egy munkát,de szerinte egyetem nélkül nehéz dolgom lesz.

2014. dec. 7. 11:53
 14/22 anonim ***** válasza:

Támogatni kellene és melletted állnia, nem kamuznia rólad.


Gondold át, hogy ha már a kapcsolat elején ez van, akkor ez így rendben van-e?

2014. dec. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet ilyen sötét a csaj. De az a baj, hogy sok ember gondolkodik így. Pedig az, hogy valaki egyetemre jár, rohadtul nem jelenti azt, hogy húúdeokos lehet. Diplomához nem adnak intelligenciát. (Én sem fogok soha egyetemre járni, nincs ott olyan szak ami érdekelne, 5 milliomodik szabadbölcsészre meg nincs szükség.)

20/L

2014. dec. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
az én előző barátom sem vállalt a barátai előtt. hazudott nekik rólam. mondjuk oké, az utóbbi 1-2 évem elég szarul alakult, de soha nem lehetett mondani azt, hogy nem igyekeztem. nem is vitt el soha az "elit" baráti körébe, mert szégyellt. rettenetesen megalázó. és egyébként is folyton lekezelt, többnek gondolta magát nálam. én egyetemre járok, de elcsesztem, és kirúgtak fél évre. addig dolgoztam. szeptemberben visszamentem, és most nagyon komolyan veszem, jól is haladok, és mellette dolgozok, és még a háztartását is vezettem, rendben tartottam. mégis egy senkinek tartott. ez is hozzájárult ahhoz a csomaghoz, ami miatt végül otthagytam.
2014. dec. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
51%

Ez teljesen normális, minden nő ilyen.


De ezt nem úgy mondom, hogy haragudni kell rájuk emiatt. Minden nő vele legalább egy szinten tanult (=hasonló végzettségű) vagy még inkább nála tanultabb férfit szeretne. Illetve bocs, nem mindegyik, de én most nem az 10% kivételről beszélek, hanem a 90% többségről.


A nőknek egyszerűen ez fontos. Nem ítélem el őket emiatt, mert szerintem ez inkább az ösztöneikben van, amikre pont úgy ők sem, ahogy a férfiak sincsenek behatással. Pont amennyire számít egy nő szemében a férfi végzettsége, egzisztenciája, státusza, ugyanannyira számít egy férfi szemében egy nő szépsége, kívánatossága, fiatalsága. Képzeld el hogy a barátnőd ronda kinézetű. Na, valami hasonlót jelent neki az, hogy te pedig nem jártál egyetemre. Ez van. Ha nem bírod elviselni, inkább hagyd ott és keresgélj hozzád hasonló szocioekonómiai háttérrel rendelkező nők között.


21/F

2014. dec. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

#16

Pont ez van nálunk dettó!Az én barátaim nullák az ő szemében,de a bulinkon láttam rajta,hogy felszabadultabb mint az elit"csapatával,ugyanis nagyon jól érezte magát:o ez sem normális dolog.Mégsem fogadja el a prolibbakat".

2014. dec. 7. 12:35
 19/22 anonim ***** válasza:
Te meg nem fogadod el hogy a legtöbb nő ilyen.
2014. dec. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Szergej55 ***** válasza:
Még egy elmebeteg pics*a, semmi gond, a válasz nem nehéz, ugyanis ez az ügy egyértelműen kuka.
2014. dec. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!