Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki az unokatesómmal érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az unokatesómmal érzelmi kapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés

Már kb egy éve (talán több) eldöntött tény volt, h "köztünk rezeg valami", csak ezt egyikünk se merte elmondani, mostanra viszont már ez teljesen egyértelművé vált. Nemrég együtt is aludtunk ruhátlanul, és ugyan nagyon élveztük, visszatartott minket az "erkölcs", bár nagyon nehezen bírtuk. Aztán meg sokat beszélgettünk kettesben, és arra jutottunk, h bizony van valami, és nem nagyon bírjuk ezt visszafogni. Mennyire ciki ez? Előbb-utóbb történni fog valami, ez biztos.


Ja mellesleg neki is meg nekem is bnőm van, szal nem vagyunk azok a tipikus melegek, de kettőnk közt mégis vibrál valami. De egy nagyon nagy valami, és a szülőknek máris feltűnt pl. hogy nem az a megszokott unokatesó-kapcsolat ez, hanem annál jóval több.

Mit szóltok ehhez ?


2011. márc. 30. 12:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
XD!
2011. márc. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
Szóval ez egy homi kapcsolat, unokatesók között? Nem ciki, gusztustalan!
2011. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%

Azon már meg se lepődök, hogy két csávó egymásba melegszik pedig van barátnőjük, de tényleg ez most már olyan mindennapi. (barátnőket hagyjátok rám nem fognak csalódni :D :P)

De hogy akik egymásba melegszenek unokatesók az már beteg, erkölcsetelen és még mit tudom én mi. (bár bizonyos szinten maga a homoszexualitás is egy betegség de ez már most mindegy)

2011. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Vigyázz 13:26, nemsokára kapod a zárójeles rész miatt a turbóhomároktól a lepontozást!
2011. márc. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Liliom18

Tudom.

Az első zárójelnél nem éppen szexuális dologra gondoltam csak fiúként ilyenkor sajnálom a csajt oda ad mindent neki az meg elhagyja ráadásul nem is egy másik lány miatt. Nem tudom nem vagyok csaj de ha az lennék ez még az én önbizalmamat is rombolná hogy ennyire szar vagyok, hogy egy fiú is jobb nálam.

A második zárójelet meg nem én mondtam nekem anno még így tanították meg pszichológusok mondták.

2011. márc. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
78%

Komlyan mondom, hogy ha egy kicsit rossz kedve van az embernek, és felnéz ide, előbb utőbb belefut ilyen és ehhez hasonló kérdésekbe. Mindig találni néhány gyöngyszemet.


Elkezdem olvasni a kérdést, már az elején is furcsa volt a dolog, de mikor elértem a "Ja mellesleg neki is meg nekem is bnőm" részhez... hááááát nem semmi.


Mikor alakult át a báráti érzés valami többé??? Mikor a nagyinál közösen építettetek HOMOKVÁRAT? Esetleg egy közös egyiptomi nyaralás során HOMOKviharba keveredtetek?


Egyébként nagyon ciki, még ha lányról lenne szó akkor is, de így.

2011. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

köszi, kedves válaszok, de mellesleg egyikünk se akarja a bnőjét elhagyni és nem azért alakult ki köztünkm, mert a bnőnk olyan hude rossz ... szal több félreértés is van itt


ne aggódj, én ugyan nem vagyok turbóhomár, sőt meg fogsz lepődni, én magam se csípem a melegeket, na puff, meglepő, igaz?


egyébként meg ha elolvastad volna, tudnád, h nem volt köztünk semmiféle homokvár-építés, éppen ez az h sokkal nagyobb része nálunk az érzelmi kötődés, minthogy valami fergeteges sexpartyval ezt elcsesszük .... nem értem azt aki olyan nagyon utálkozóan írt, de tudod megesik ám ez tök hetero fiúk között is, na az meg h az unokatesóm, az meg egy merő véletlen, de hangsúlyozom, egyikünk se fog ezek után se homokozni, nyugi !!!

2011. márc. 30. 14:16
 8/27 A kérdező kommentje:

13:34

tehát nem vagyok meleg, de azért lécci téveszméket se hirdess, mert pszichológus aztán tuti nem tanított neked olyat h a melegség betegség lenne ... nemtom ezt honnan veszed


és le vagyok döbbenve h két heteró fiú közti mély érzelmeket mindjárt mindenki bekategorizálja melegségnek, és kész, annyi, holott baromira nem így van ez

2011. márc. 30. 14:29
 9/27 anonim ***** válasza:
79%

Leszögezném, hogy nem kívánok bunkó lenni veled kérdező. Elismerem, hogy az ember csak korlátozottan képes irányítani az érzéseit. De azért kevés ember szeret bele egy családtagba, még kevesebbszer történik meg ez azonos neműek között, pláne úgy, hogy elvileg heterók.


Magad írtad: "Nemrég együtt is aludtunk ruhátlanul, és ugyan nagyon élveztük, visszatartott minket az "erkölcs", bár nagyon nehezen bírtuk. Aztán meg sokat beszélgettünk kettesben, és arra jutottunk, h bizony van valami, és nem nagyon bírjuk ezt visszafogni. Mennyire ciki ez? Előbb-utóbb történni fog valami, ez biztos."


Oké, nem tettétek be egymás farába a lompost, ez becsülendő valahol. De azért, ez elég meleg, lássuk be. Pláne a biztos történni fog valami kijelentés után.


Érzelmi kapcsolat nem ciki az unokatesóddal, de azért különböztessük már meg az egyszerű érzelmi kapcsolatot, családi szeretetet és azt, hogy együtt alszotok meztelenül és alig bírjátok megállni, hogy smároljatok/keféljetek. Utóbbira én nem is a ciki kifejezést használnám, de mint írtam, nincs kedvem sárdobáláshoz.


26/F

2011. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%

Na ne akard már bemesélni itt mindenkinek egyetlen édes fiam, hogy ha egymás mellett fekszetek meztelenül egy fiúval, ráadásul azzal, akivel (idézlek) érzelmi kapcsolatban vagy akkor nem vagy homokos... itt fetrengek a párommal a gép előtt a nevetéstől. Kegyetlen suta vagy már meg ne haragudj, legalább vallanád be hogy homokozol. De még ehez is gyenge vagy, azon meg már nem is csodálkozok hogy nem akartok szakítani a barátnőitekkel...túl gyengék vagytok még ehez is. Férfiak gyöngyszemei:D

Ja és a kérdésedre a válaszom: ez nem ciki, ez valami egészen más, Kazinczy kéne ide, hogy ismét megújítsa a magyar nyelvet ha megakarom fogalmazni hogy ez micsoda:)

2011. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!