Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ti minek örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti minek örülnétek Karacsonyra a baratnotoktol? Nem mereg draga ajandekra gondoltam. Szexszel kapcsolatban ne irjatok!

Figyelt kérdés
Valami maradandot szeretnek venni. Kulonos hobbija nincs, ing az kenyes tema, pedig szereti oket, ezust karkotot nem szereti, nyaklanca van. Olyat szeretnek amit hordani is tud.

#fiú #ajándék #Ajandek karacsony fiukaracsony
2014. dec. 7. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én pulcsinak.
2014. dec. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Egy barátnőnek.
2014. dec. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
valami menő karóra?
2014. dec. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Milyen nyaklánca van? Arra esetleg valamilyen medál?
2014. dec. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pallos, lovagi páncél, aranytömbök, tuti és mindnképp teljesülő tőzsdei tippkönyv a jövőből, Sport Alamanach a jövőből :D, Jééé szatyor, Scatman John aláírás, egy jegy a legjobb helyre a magyar nagydíjra idén, pisztoly, gránát, léterfegyver, olyan óra ami megállítja az időt, passzív jövedelem nekem örökre ilyenek
2014. dec. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1 közös nyaklánc vagy valamilyen ruha pl. póló..nem az számít, hogy mennyiért veszel neki, hanem, hogy törődsz vele és veszel neki valamit.:)

Bár nyugodtan kövezzetek meg de én speciál 1 saját készítésű kis apróságnak jobban örülnék.:)

2014. dec. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 opened paradise ***** válasza:

Van pár könyv amit kinéztem,de azokat lehet,hogy meg is veszem.

Illetve megtaláltam egy rendelős oldalon a kedvenc,amúgy limitált kiadású after shave-emet.

Pár pólónak,vagy alvós pólónak,de olyanoknak amik nekem tetszenek,nem amik neki.

Vagy a vissza a jövőbe trilógiának,most láttam a media marktban.

2014. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Polot nem szeretnek, mert a volt nagy szerelmetol is azt kapott..
2014. dec. 7. 17:11
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem nyomtass ki és kereteztess be egy közös képet,biztos örülne neki
2014. dec. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valami hobbija csak van.

Vagy süss neki valami finomat, mellé esetleg adj valami maradandó apróságot. Szerintem többet ér, mint valami drága vacak.

2014. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!