Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fellángolás múlandó vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fellángolás múlandó vagy kénytelen leszek választani közte és a kapcsolatom között?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok a pasimmal, sok vitàn, néhány kisebb-nagyobb szakításon vagyunk már túl, de mindig ugy éreztem hogy ő az igazi és küzdeni kell hogy jó legyen, mert szeretjük egymást... Kb 1 éve várom hogy megkérje a kezem.... De most abszolút nem érdekel ez a dolog, nem érzem hogy ő az igazi és talán kicsit belefáradtam már abba hogy mindig küzdjek... :/ Ráadásul 2 hete megismertem valakit, aki azóta is érdekel és már tudom hogy én is őt. Nagyon nehéz helyzet ez, hisz nem tudhatom hogy mi is ez pontosan köztünk, de sokat gondolok rá és vele akarok lenni. A párom semmit sem sejt, megcsalni úgy sem fogom de szeretném tudni hogy mi sülhet ki ebből a dologból?!

Mit tanácsolnátok?? 25/L


2014. dec. 7. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Húha,egyszer voltam ilyen helyzetben, bár nekem a végefelé már amúgy is kezdett kihűlni a dolog..és csak 2,5 éve voltunk együtt,de..én szakítottam a másik miatt, és nem bántam meg. Anélkül is szakítottam volna,mert már nem működött részemről igazán..csak ez meggyorsította. De én ezzel fél évet vártam,hátha mégis meggondolom..de nem. Semmiképp ne csald meg,ezt jól látod,annyit nem ér..de jól gondold át,várj még vele,ha nem múlik,akkor válts ha úgy érzed. (Én sem csaltam meg a másikkal).

26/l

2014. dec. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 To7ka ***** válasza:

Kérj szünetet az új pasitól, hogy rendezd az érzéseit. Ha egy ilyen hosszú, majdnem jegyesség párkapcsolatból átugrassz egy másikba, az nagyon valószínű, hogy nem fog jól működni.

Tisztázd az érzéseid párod iránt, hogy ne oda-vissza akarj menni. Vagyis most az újhoz, ha váltasz és megismered az új negatív tulajdonságait, hogy hónapok kellenek mire olyan közeli kapcsolatotok lesz, és megismeritek úgy egymást tele rengeteg buktatóval, akkor meg majd visszavágysz a mostanihoz. Ez hülyeség... Ha a konkrét új pasitól függetlenül úgy érzed, hogy ez a kapcsolat halott, akkor hagyd ott. Ha tényleg nem tesz érted, ha tényleg boldogtalan vagy. És ne azért, mert az új jobbnak tűnik...


Ha képes vagy egyedül maradni, és nem fogod a következő pasitól elvárni, és beleképzelni, hogy mindenbe jobb mint a mostani, és már 2 hét után olyan közel álltok egymáshoz... Lehet önigazolásként elnézed az új srác jelentős hibáit, és egy sokkal rosszabb helyzetbe kerülsz... No remélem a véleményem kihámozható:)

2014. dec. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jókat írtatok, igazatok van! Köszönöm! :) Sajnos most annyira elvarázsolt ez a fiú hogy nem látok tisztán... Szerintetek találkoznom kellene vele, hogy lássuk mi lesz, meddig tart ez az érzés, elmúlik e, vagy szakítsam meg vele a kapcsolatot teljesen?? :(
2014. dec. 7. 18:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen helyzetben vagyok, mi is már 4,5 éve vagyunk együtt, csak nekünk nem volt még szakítás. Én is régen terveztem előre, szerettem volna vele összeköltözni, de mára már nem így érzek. Nem tudom mi tévő legyek én sem, mert szeretem őt. Nálam is feltűnt egy férfi,de én nem tudom ő hogyan viszonyul a helyzethez, mert neki is van valakije és úgy érzem tetszem neki. Én most próbálom rendbehozni a kapcsolatomat a barátommal, ha nem megy és úgy érzem nem bírom tovább, akkor meg kénytelen leszek továbblépni.

L23

2014. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a furi, hogy "rendbehozni" a kapcsolatot, amiben vagyok én nem tudom, mert egyszerűen csak úgy vagyok benne, de nem tudok a páromra fókuszálni, mert mindig ez az új fiú jár az eszemben.... :/ néha menekülök, hogy most pihizek mert fáj a fejem vagy ilyesmi.... :/ nagyon durva hogy itt tartok. :/
2014. dec. 7. 18:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is sokat gondolok erre a másik férfira, nem akarok, de nem tudom kiverni a fejemből. Úgy vettem észre hogy érdeklem, sokat figyelt, szemezgettünk, mindig kedves velem és elkezdett tetszeni sajnos. Én próbálom menteni a kapcsolatomat, mert nem valami felhőtlen, eléggé elhanyagol párom, hiányzik a szenvedély. Én sem tudom hogy mit kéne tennem,de most próbálom menteni a kapcsolatunkat.
2014. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hogy áll az ügy mit döntöttél ?
2015. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az új évet szingliként kezdtem.... Szakítottunk..... A "fellángolásom" kb addig tartott amíg össze nem jöttünk... Aztán elmúlt a varázs. Most egyedül vagyok. De nem bántam meg semmit! Jól döntöttem a szakítást illetően. Köszi az érdeklődést :))
2015. febr. 10. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!