Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nincs erőm felvállalni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs erőm felvállalni a kapcsolatom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátom és szerintem ennyi idő után meg is érdemelné. Viszont a mai napig csak a közeli ismerősök, barátok, barátnők és családtagok tudnak a viszonyról. Az a baj, hogy az exem olyan pasi volt, akire tapadtak a lányok és a sok közül engem választott. Mindenki irigy volt rám, mikor pedig személyesen véget vetettem az egésznek, mindenki engem hibáztatott, hogy miért nem becsülöm meg őt és hasonló dolgokat vágtak hozzám, szerintem jogtalanul, mert ellenkezőleg volt. Barátom még nem hozta fel, hogy zavarja, de nekem sokkal jobban esne. De nincs kedvem megint a rosszakarókkal és irigyekkel vitatkozni.

2014. nov. 27. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Ha valakit szeretsz vállald fel,vagy ásd el magad
2014. nov. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
[pontosan ugyanaz, mint az első]
2014. nov. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Volt pár évesek egy roma bnőm,mki ugy nézeted rám mint a véleményük rinya de kézenfogva mentünk mhova,smaroltunk az utcan egyebek!1-es voltam
2014. nov. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Javitas:pár éve volt...
2014. nov. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp vállald fel. Nekem 1 évig kellett titkolóznom, mert nem szeretett volna magyarázkodni. Nagyon rossz volt de túléltük.
2014. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne már... Ha szereted, miért nem vállalod fel? Tényleg az zavar, hogy mit mondanak olyanok, akiknek elmondásod szerint gőzük sincs rólad és az előző kapcsolatodról?
2014. nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!