Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Általában miért érnek véget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában miért érnek véget az első szerelmek?

Figyelt kérdés

Én öt éve vagyok együtt a párommal, neki minden téren én vagyok az első és most úgy néz ki össze tudunk költözni. Csak kicsit félek, mert mindig azt hallom, hogy az első szerelem úgysem tart sokáig.

23/L


2014. dec. 7. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert a felek másra számítottak amit akkor és ott még nem tuhattak lévén tapasztalat nulla?
2014. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert ritka nagyon az ilyen, de nem lehetetlen, hogy az első szerelem megmaradjon. Nem kell foglalkozni más véleményével.
2014. dec. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazért az okért amiért a 2. 3. 4. 5. stb. Nincs különösebb oka az ELSŐ szerelem végének.


Csak annyi van mögötte, h fiatalon még ostobák az emberek és nincsenek tisztában se magukkal se az igényeikkel.

2014. dec. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában az első szerelem fiatalabb korban jön. Mondjuk 14-18 éves korban, ez idő alatt és ezután az emberek még sokat változnak. Azok a tulajdonságok, amik 14-18 éves korodban tetszettek nem biztos, hogy később is tetszeni fognak. Illetve a partner is változik, és mi magunk is. Ez értékkonfliktushoz vezethet. Sokan pedig fel akarják fedezni a világot, másokat is megismerni, másokkal is járni, tapasztalatot szerezni, mielőtt megállapodnának. A fiatalok pedig nem mindig tudják, hogy mit akarnak. Persze vannak kivételek, sok boldogságot nektek!
2014. dec. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Költőnő? ***** válasza:
lakva ismerkszik meg a másik. Első szerelmek ritkán tudnak pl összeköltözni.
2014. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!