Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom ha a pasi "félre kacsingat"?

Figyelt kérdés
Már egy éve együtt vagyunk a barátommal, viszont az egyetem miatt ő most Pesten van. Eddig is féltékeny típus voltam, viszont ez a távolság teljesen kikészít (én debreceni vagyok). Ez az egész amiatt van hogy nagyon kevés az önbizalmam és most hogy ilyen messze van felemészt a gondolat hogy majd ott talál valami csinos pesti libát engem meg elhagy. Mostanában furcsán is viselkedik, kevesebbet ír, van hogy eltűnik napokra... de nem ért, amikor hazajön hétvégére minden a régi, viszont amikor visszamegy mint ha nem is ő lenne. Nincs ideje rám, elfoglalt mindig. Biztos rengeteg kérdésben szerepel ez,de honnan lehetek benne biztos hogy esetleg lenne ott neki valaki? (Ha rákérdezek tagadja és veszekedés lesz a vége)

2014. dec. 7. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet ha van annyi esze h senkinek nem mondja akkor sehonnan.
2014. dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sajnos nem fogod Debrecenből megtudni. Maximum akkor tudnád meg szerintem, ha lenne közös egyetemista ismerősötök, aki rálát a barátodra. Szörnyű dolog a bizalmatlanság, de néha nem árt elővigyázatosnak lenni. Hülye lenne bevallani, ha történt is ott valami, vagy fog. A viselkedése lesz árulkodó. Ha kerülni fogja a szexet veled, hamarabb ideges lesz rád, nézegeti 10 percenként a telefonját, ilyenek, akkor gyanús lehet. Ülj le vele és mondd el neki, hogy picit háttérbe szorítva érzed magad, és ez kellemetlenül érint. Mi ennek az oka szerinte?
2014. dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan ez! Hogy sz arik rád!
2014. dec. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztosan sehonnan, azonban ha változott a szexben valami azóta hogy Bp-en él (úgy értem, másképp ér hozzád, új figurák, stb.) akkor az egy másik nő hatása. Egyébként ha nem keres miért futsz utána? Az állandó holvoltál-micsináltál-mérnemtelefonálás a másik félből általában a menekülést hozza elő. Hallgass Te is, ne mássz utána mint valami pincsikutya. Ha kellesz neki majd ő jelentkezik. Ha meg nem akkor örülj, hogy gyorsan kiderült mennyit értél neki.

Önbizalom meg fejleszthető. Dolgozz magadon és -vele vagy sem- lesz egy jó párkapcsolatod.

2014. dec. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!