Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan küzdhetném le a féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetném le a féltékenységet?

Figyelt kérdés
2014. dec. 8. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom... Én is ilyen vagyok. És általában kiderül, hogy joggal.
2014. dec. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Énis ilyen vagyok, még nem tudtam változtatni rajta. Szintén kiderült, hogy jogosan. Igazából csak akkor volt eddig, ha volt barátom, és olyannál aki az elején előadta, hogy mennyire szeret, nem érdeklik más lányok, nem is beszél más lánnyal, stb. Aztán kiderült, hogy ez nem igaz. Viszont, volt olyan akiről tudtam, hogy a legjobb barátja lány és egyébként is szeretni a társaságot, annál egyáltalán nem volt ez. Szóval ha csak kapcsolatban jellemző ez rád, akkor ismerd meg mielőtt komolyabb lesz. Ha meg úgy általában féltékeny vagy a többi emberre, akkor ismerd meg magad jobban, keress kihívásokat.
2014. dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!