Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha egy fiúba totál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gulyasbogi kérdése:

Mit tegyek ha egy fiúba totál szerelmes vagyok és közben egy másik fiú szeret engem de akit én szeretek az nem. Az aki engem szeret úgy érzem tetszik nekem nagyon de a másikat meg imádom! Mi van velem? össze vagyok zavarodva

Figyelt kérdés
2014. dec. 8. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Oké.. A Kérdést is nehéz felfogni :O Női logika..
2014. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, miért nem adsz esélyt a másiknak? Lehet, hogy nem is szerelmes vagy az elsőbe, csak nem kaphatod meg, azért vagy oda. Ha tényleg annyira szerelmes lennél, meg se látnál mást.
2014. dec. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Helló, mi lett végül?


Annál, akibe totál szerelmes vagy, akkor van esélyed, ha nem mondod meg neki, hogy szerelmes vagy bele, de megpróbálod elcsábítani. Van barátnője amúgy?


Vagy elfelejted az elérhetetlen srácot, és időt adsz magadnak, hogy megszeresd, aki téged is szeret.

2016. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!