Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik az a srác, akibe az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az a srác, akibe az egyik nagyon jó barátnőm szerelmes, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A bratnomnek mar nagyon reota tetszik es nekem a legjobb fiubaratom ez a srac. Nem tudom mit csinaljak. Velem sokkal tobbet talalkozik es mindig probaltam magamba elhessegetniaz erzelmeimet. A baratnom nem is tudja jogy nekem tetszik mert o eszmeletlenul szereti. Egyszeruen tudom hogy a baratnomnek semmi eselye nincs nala mert nekem elmondta ez a fiu de neki nem akarom elmondani, azt meg plane hogy nekem is nagyon tetszik. Mit csinaljak? Elmondjam vagy ne?

2014. nov. 10. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
el
2014. nov. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tipp: KAPCSOLD KI A CAPSLOCKOT!
2014. nov. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jöjj össze a sráccal! Az élet kegyetlen, később megbánnád, ha kihagynád!
2014. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából azt furcsállom, hogy a barátnőd, aki már évek óta nagyon szerelmes a srácba, miért nem lépett már, miért nem vallotta meg az érzelmeit neki, vagy bármi? Hogy lehet éveken keresztül így bizonytalanságban vergődni? Ha tetszik valaki, vagy szeretem, akkor csak próbálkozom nála vagy valami :D Abból meg levehette volna a lány magától is, hogy a srácnak nem jön be, hogy ő egyáltalán nem közeledett hozzá. Ti mindig együtt vagytok a sráccal, legjobb barátod, mindent megosztotok egymással, stb. és te is szereted őt. Elég fos ez a helyzet, de megmondom őszintén, szerintem neked több "jogod" van összejönni a sráccal, már sokkal régebb óta sokat számítotok egymásnak, te jól ismered őt... és ha jól vettem ki a szavaidból, a dolog kölcsönös, tehát ugye a srác is szeretne közeledni feléd...


Persze előbb beszélj a barátnőddel, mondd meg neki, hogy azért nem mondtad el neki, hogy te is szereted, mert nagyon rápörgött a srácra... Pedig aztán lehet, hogy ő igazán nem is szerelmes a srácba (mert annyira nem is ismeri), csak gerjed rá. Az meg nem ugyanaz. Te viszont szereted őt nagyon. Remélem van olyan jó fej a barátnőd, hogy megért téged. Ha egy sima srácról lenne szó, aki csak random megtetszett volna mindkettőtöknek, akkor azt mondanám, hogy hagyjátok, nem érdemes ezen összeveszni. De ez a srác sokkal többet jelent, egy mély lelki kapcsolat is van köztetek, tehát ő nem csak egy pasi számodra... Barátnőd számára nem tudom mit jelent, miért is szereti, de kétlem, hogy olyan mély és indokolt lenne a dolog, mint részedről. És csak azért nem összejönni vele, mert neki bejön, hülyeség, mert neki SOHA semmi esélye nem lesz nála, idővel úgyis kiszemel valaki mást, te meg lehet elszalasztod életed párját... De amúgy nagyon nehéz döntés... Gondold át nagyon.

2014. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tényleg ha egy olyan ember mondja aki külső szemmel látja a dolgot és ő ezt mondja akkor elgondolkodhatok az biztos!
2014. nov. 11. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!