Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Após akcióban! Mit tudnék ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Após akcióban! Mit tudnék ez ügyben tenni?

Figyelt kérdés

A hétvéget az apósékkal fogom eltölteni, megyek hozzájuk hétvégére és szeretném ha valami olyan foglalkozást lehetne csinálni amibe simán őket is bele lehet vonni, hogy még érdekesebb legyen az egész és a hangulat se legyen rossz.


Az após közkedvelten nagy kártyás de ez nem elég, egy idő után tök unalmas lenne az egész. Esetleg valami más tipp amit lehetne csinálni és akár érdekes is lenne az egész? Szivesen meghallgatok bárkit!



2014. dec. 8. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Esetleg az egész családjával összedugjátok amitek van? xd
2014. dec. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szellemes :D de mégis , viccetfélretéve valami épitő, szórakoztató kellene
2014. dec. 8. 23:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de ha te mész hozzájuk, nekik kell gondoskodni - ha erre szükség van - elfoglaltságról. Ha te ajánlgatsz valamit, ami esetleg nem is tetszene nekik, még tolakodónak is tarthatnak. Hagyd, hogy kialakuljanak a dolgok maguktól, aztán majd meglátod!

Egyébként pedig miért nem beszéled ezt mag a feleségeddel? Neki kellene legjobban tudnia, hogy mit szeretnek a szülei...

2014. dec. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Haaa a feleséged édesapjának khm.. lapot szeretnél osztani, ahhoz a családi program szervezése nem szükséges és/vagy nem elegendő feltétele.
2014. dec. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az apóst nem konkrétan irtam.... egyelőre csak barátnőm van és szeretik ha kreativ vagyok ezért vártam néhány ötletet
2014. dec. 9. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!