Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 10ből hány ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 10ből hány ember él boldog párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mondjuk tekintsük csak a magyarországi helyzetet, ne világviszonylatban nézzük. Szerintetek 10 emberből hány él párkapcsolatban és abból hány lehet boldog, elégedett?
2014. dec. 9. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
1-2
2014. dec. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
1
2014. dec. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%

Nem hinném, hogy csak 1-2 lenne, persze ha az a kérdés, hogy ki él tökéletes, abszolút problémamentes, csöpögősen idilli párkapcsolatban, akkor valóban lehet, hogy csak 1-2.


De szerintem azért az emberek fele biztosan elégedett a kapcsolatával, ha nem is maximálisan, de mondjuk általában boldog a párjával.

2014. dec. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg 1-2...

Véleményem szerint, sok ember az előző kapcsolatból/kapcsolatokból származó negatív tapasztalatokat viszi magával, és úgy bánik a következő partnerével, ahogy előtte bántak...

Így ez egy végtelen körforgás és a legtöbb ember boldogtalan, köztük én is... Barátnőm akivel lassan vége, szintén rám vetíti ki, azt ahogy vele bántak...

2014. dec. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem az idilli, rózsaszín ködös szerelemre gondoltam. Boldog és elégedett ezek nélkül is lehet valaki a párjával.
2014. dec. 9. 17:22
 6/13 anonim ***** válasza:

szerintem a kapcsolatok nagy része valótlan álmokon és elkeseredettségeken alapul. Magyarul az emberek nagy része csak azért van a másikkal, hogy ne legyen egyedül. Ezért van az, ha jön egy másik aki jobb azonnal megcsalják dobják az illetőt.

Egyébként szerintem ez egy teljesen érthető reakció, hiszen az ember a problémákkal egyedül nehezebben küzd mint egy társsal a háta mögött, de ettől függetlenül ez nem feltétlen jár együtt szeretettel.

2014. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
1
2014. dec. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nulla. Nem boldogság, amit megélnek, hanem ideiglenes öröm, amit összekevernek a boldogsággal.
2014. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Attól függ. A teljes korosztályt nézzük(tiniszerelmekkel, öregkori társsal?), a házasságok beleszámítanak? És a külső sérelmek pl melegeknél? És a távkapcsolat párkapcsolat?
2014. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk nézzük 20 és 70 éves kor között. És a körülmények nem számítanak, a kapcsolat az kapcsolat.
2014. dec. 9. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!