Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor, ha az ember fia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha az ember fia (28) szerelmes egy nőbe évek óta, aki párkapcsolatban él évek óta? Elakadás. De mégis, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Mást keresni nem akarok, nem fogok.
2014. júl. 21. 01:28
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
95%
tartsd tiszteledbe a kapcsolatukat ...hagyjad
2014. júl. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
63%
Beszélj a párjával hátha mond valami kiábrándítót a nõrõl.
2014. júl. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
100%
#2 Én már kiábrándultam egy csajból, de még mindig csak rá tudok gondolni, úgyhogy az ötleted nem igazán jó.
2014. júl. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
14%
Az ember fia, mert ha macska fia akkor mi van? :D
2014. júl. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:
Hagyni nem fogom. Akkor hagynám, ha barátom nője lenne. Valamit biztos lépni fogok. Várni, már vártam eddig eleget. Nem vezetett eredményre a kivárásos stratégia.
2014. júl. 21. 01:40
 6/60 anonim ***** válasza:
84%
# 4 a fiú cicákat nem szokta érdekelni, hogy van-e a lánymacskának pasija :D
2014. júl. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 Nagyon gyakori ***** válasza:
94%

Például lépd azt, hogy jó messzire elkerülöd! Belerondítani más életébe, házasságába, kapcsolatába nem egy gerinces dolog. Utólag te is így fogod érezni, de akkor már nehéz lesz tükörbe nézni. Ráadásul az úriembertől, vagy a barátaitól egy alapos verés is könnyen kinézhet számodra, majd a kórházban lesz min gondolkodni.

Ismerkedj, beszélgess független lányokkal, a mások, és magad érdekében. És vedd észre ebben az üzenetben a jó szándékot:)

2014. júl. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:

6-ossal egyetértek. 7-essel egyáltalán nem.


Azt hiszem, elhívom randizni. Jobbat nem tudok, tudunk kitalálni...

2014. júl. 21. 04:20
 9/60 A kérdező kommentje:
És az egyetlen dolog, amit tiszteletben kell tartsak, az a lány válasza lesz.
2014. júl. 21. 04:29
 10/60 anonim ***** válasza:
93%

Én csak a saját véleményemet tudom leírni: bármilyen szerelmes lennék egy nős pasiba, ha azt is mondaná, odavan értem, annyi lenne a válaszom, hogy akkor válj el és lehet róla szó. Mert ha képes megcsalni a párját.....akkor emberileg egy nulla,és én is az vagyok, hogy belementem.


Én azért váltam el a férjemtől, mert már nem működött a házasságunk. Megcsalhattam volna, de nem tettem, nem is tudnék tisztelni egy olyan férfit aki egy házas nővel összejön.


Ha pedig nem válik el érted, vagy csak úgy magától, akkor akármit állít, nem szeret téged annyira, vagy a másikat még mindig szereti, akkor pedig neked ott helyed nincsen.


De tégy amit akarsz, nagy fiú vagy már.

2014. júl. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!