Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak olyan pasi iránt tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak olyan pasi iránt tudok szerelmet / szexuális vágyat érezni, akit vmi miatt sajnálok! Ez miért van?

Figyelt kérdés
Ez nagy fura, én ilyenről még nem hallottam. Esetleg még vki ilyen helyzetben? Mitől alakulhat ki ilyesmi egy emberben?
2010. febr. 1. 12:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Ezt hogy érted? Fejtsd ki bővebben....
2010. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Uralkodó típus vagy az ágyban :) Ez nem baj, olyan pasikat vonzol, akik valamilyen szempontból gyengébbek nálad. Vagy önbizalomhiány, te tudod a 2 közül melyik :)
2010. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Pl mire vagy kíváncsi még? Szerintem ezen nincs mit kifejteni
2010. febr. 1. 12:52
 4/20 A kérdező kommentje:
semmilyen fiúkat nem vonzok, úgyhogy a 2 közül az önbizalomhiány a nyerő :D De ez miért okoz ilyesmit?
2010. febr. 1. 12:53
 5/20 A kérdező kommentje:
Viszont ezzel egy időben arra is szükségem van hogy fel tudjak rá nézni!
2010. febr. 1. 12:54
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Arra gondoltam: h pl tök szerencsétlen a pasi...vagy hogy így miért sajnálod,azért mert...alacsony,vagy 3as lett a dogája,szal sok dolog van,attól függ h miért sajnálod!
2010. febr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
hát nem ilyen pillanatnyi dolog miatt hogy 3-ast kap hanem bármilyen dolog miatt ami tartósan fennáll
2010. febr. 1. 12:57
 8/20 anonim ***** válasza:
Mert ettől lesz emberi, szerethető, ha te meglátod benne.
2010. febr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

2. voltam:

Gondolom nem a 3-as doga miatt :D

Azért írtam az önbizalomhiányt, mert nálad bármiben is "rosszabb" fiúknál nem félsz a kudarctól, eleve jobbnak tartod magad :) Nekem is volt ilyen :$ Szerintem idővel elmúlik.

2010. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Azt hittem h az kamu h egy csaj sajnálatból lefeküdjön valakivel úgy h élvezi is.

Meglepő számomra hogy ilyen létezik.. Bár léteznek ettől sokkal furább dolgok is. Mitől alakulhat ki? Elég sokminden befolyásolhatja. Szülők, gyerekkor, gének, életed fontosabb pillanatai -- gondolkozz el ezeken és írd meg a válaszod, hátha megtudjuk fejteni 22F

2010. febr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!