Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem még? Mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem még? Mostanában sokszor gondolkodom rajta, h mit érzek a férjem iránt.10 éve vaunk együtt és nekem szexuális téren ő volt az első pasi az életemben.

Figyelt kérdés
Már van egy 3 éves kislányunk is.Nagyon jó apa, sokat törődik a lányunkal, de én már egy ideje úgy érzem, h kezdünk távolodni egymástól.Kettesben már nem is tudom, h mikor mentünk el utoljára vhova és ha szóvá teszem, akkor azt mondja, h neki nincs kedve elmenni.A szex sem az igazi sajnos.Nagyon ragaszkodom hozzá, de nem tudom, h mit csináljak, mert vágyom egy kis romantikára és hiányolom köztünk a "bizsergést" is.
2010. máj. 25. 15:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd el. A bizsergés már nem fog visszatérni, hidd el. Csak rosszabb lesz.
2010. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem meg a válásnál minden jobb! Egy teljes családnál nagyobb kincs nem létezik a Földön! Most komolyan azt hiszed hogy mással meg 100%-ig boldog leszel, és azt nem fogod megunni? Menjetek el sétálni, vagy menjetek el rosszabb esetben valami "terápiára", vagy dobjátok fel valahogy a szexet! Esetleg beszélgess a férjeddel, hogy neked mire van szükséged! A válásnál minden jobb!
2010. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
8%

Ezt a sok begyepesedett embert. A válásnál minden jobb??

Kinek? Neked? Ha egyszer boldogtalan szegény, akkor el kell válni. Én is elváltam. Miért? Mert boldogtalanok voltunk már együtt.

2010. máj. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szegény boldogtalan? Mindene megvan! Egyedül vagy mással most tényleg jobb lenne neki?
2010. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
jah... kb 1 évig
2010. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
A bizsergésért tenni kell, nem elég várni rá. Abba a hibába azonban ne ess, hogy kilépsz ebből a házasságból, mert kergetsz valami nem létező, túlmisztifikált dolgot /ez a bizsergés/, közben elveszítesz egy értékes embert.
2010. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Savanyodjatok meg. Ja bocs, már azok vagytok.
2010. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én sem személyeskedtem veled, te se személyeskedj velem!
2010. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Na-na! Csak óvatosan hölgyem. Talán kicsit feszült?

Hogy lehet ez egy ilyen boldog párkapcsolatban?

2010. máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

miért nem viszel akkor a kapcsolatba bizsergést, romantikát?

ha kitalálnád mit szeretnél, a párodat is rá tudod venni

vacsora, szauna, bármi, ami neked tetszik

akár egy fürdőzés egy tóparton, vagy csak lemenni dobozos jégkrémért egy boltba együtt

mindig azt kell adni amire vágyunk és cserébe visszakapjuk :)

ha ölelgetésre, puszikra vágysz, akkor te ölelgesd és puszilgasd és jé, este már te kapod

ez mindenben így működik

2010. máj. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!