Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka hogy nem jelentkezik?

Figyelt kérdés
Én srác vagyok és van egy nagyon közeli ismerősöm aki egy lány :) nem járunk de már volt köztünk szex és nagyon sokat járunk kirándulni és bulizni együtt.. viszont mostanában furcsán viselkedik, mert hogy egyik nap bejelentette hogy jár valakivel meg hogy ő milyen boldog.(persze a srácot senki sem látta) és amióta ez bejelentette nem áll szóba velem, nem veszi fel a telefont nem ír vissza az üzeneteimre, viszont sokszor látom olyan helyeken ahol csak én szoktam megfordulni. mit akar elérni ezzel az egésszel?? szerintetek jelentkezni fog valamikor?? nem akarom elveszteni mert nagyon hiányzik.. ui.: vele hiába akarok beszélni nem veszi fel!!!!!
2014. dec. 10. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet a dolgok mögött.

Lehet, hogy tényleg van valakije.

Lehet, hogy csak féltékennyé akar tenni.

Lehet, hogy nincs senki, de téged meg le akar rázni.

Ha oda jár ahova te szoktál inkább járni akkor lehet, hogy a reakcióidat akarja látni a történtek után, miként viselkedsz.

Ha jár arra amerre te is akkor csak találkoztok személyesen is, nem?

Kérdezd meg egyszer, hogy most akkor mi van?

Telefonon és már felületeken ne keresd tovább, még a végén ez lesz neki zavaró, hogy állandóan rajta lógnál.

Ne keresd, hátha akkor ő fog keresni.

Azt meg, hogy fog-e jelentkezni nem tudom. Ha akar valamit tőled akkor egész biztos, ha nem akkor tudj továbblépni.

2014. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jaa és csak telefon létezik a világon :D

idióta vagy azért nem keres:D

2014. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerelmes lettél vagy mint barát hiányzik? Döntsd el! Azt írod látni szoktad, hát menj oda hozzá. Lehet, hogy többet akar, de lehet, hogy már kevesebbet. Beszélj vele! Ha ennyire fontos, akkor keresd meg:-)
2014. dec. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elfáradt a keze
2014. dec. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!