Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyiszer találkoztok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyiszer találkoztok egy héten?

Figyelt kérdés

Mi hétköznap 2-3x találkozunk, de akkor az egész délutánt együtt töltjük, hétvégén meg együtt is alszunk. Nekem ez így pont jó, mert így másra is marad időm (tanulásra, a kutyáimra, na meg magamra), viszont a barátom mindig panaszkodik, hogy nekem nem is hiányzik, meg hasonlók. Volt, aki azt tanácsolta, hogy ezeket (amiket a zárójelben írtam:D) lehet együtt is csinálni, de én nem szeretem, ha folyton együtt vagyunk. Szeretem, meg szeretek vele lenni, ja és nekem is hiányzik ilyenkor, de nekem akkor is kell ennyi szabad tér. Mért nem érti ezt meg?

17/L



2014. dec. 10. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Kivel?
2014. dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem találkozunk minden héten, inkább havonta kb. 1-2 hetet együtt töltünk.


Ha egy városban laknánk, nekem is bőven elég lenne a hétköznap 2-3 találkozó + hétvége, ennél többet minek találkozni? Az már azt jelentené kb., hogy minden nap találkozunk.

2014. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
neki nincsen semmi dolga?
2014. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Bocsi, azt gondoltam ki lehet találni, ha már párkapcsolatok kérdésben van.:)


Hát mi is kicsit messzebb lakunk egymástól, de egy városba járunk iskolába.

Amúgy szerintem biztos lenne más dolga is, nem értem mért nem tudja valamivel elfoglalni magát.

2014. dec. 10. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!