Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem. Hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

I.Love.Myself kérdése:

Beleszerettem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Azt hiszem beleszerettem a szexpartnerembe. Egy igazi csajozós srác tele önbizalommal mellette csendes és nehezen nyilik meg mások felé. Viszont felém nemrég megtette. Ezzel meglepett és egyre jobban kezdett érdekelni viszont rajta ezt nem érzem. Persze kedves és romantikus velem de csak ha kell valami. Eddig ezzel én is igy voltam de már nem. Viszont megbeszélni nem tudnék vele ilyet. 1 éven belül 2-szer találtunk egymásra hosszabb távra persze az is mind szex. Mondta hogy szereti ha van barátnője mégsem nyit komolyabban felém. Hogyan érhetném el hogy barátnőként kezeljen?
2014. dec. 10. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Veszett fejsze nyele.
2014. dec. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Könyvet nem a könyvtárból vásárolunk.
2014. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Közös lónak túrós a háta.
2014. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ami jön, az megy is.
2014. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A közhelyparadé után javaslom,tegyél le róla addig,míg sírás nem lesz vége!Ezt a tapasztalat mondatja velem.
2014. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!