Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok elsősorban tőletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok elsősorban tőletek kérdezném? Lásd alább.

Figyelt kérdés

A barátnőmmel jól megvagyunk, minden működik jól és rendben. 35 éves vagyok a barátnőm pár évvel fiatalabb.

Kicsit úgy vagyok vele, hogy én változatosabbá tenném a szexuélis szokásaink.csak, hogy ne szürküljön majd idejekorán be. Bár fiatal a kapcsolatunk csak fél éves, és mikor rákérdeztem nála mondta neki minden jó,tökéletes így. azér tmégis megkrédezem, hogy nektek lányok lehet olyan amire ő mégsem gondolt. Pl. hangolódás nem rögtön ágynak esni előtte fürdő, gyertyák. ilyesmi, bármilyen ötlet amire esteleg nem gondolhattam, de neketek izgató, lehet Ő sem tud még róla, hogy eztt is bevezetheténk. nektek mi az ami izgalmas, változatos? mostanában nagyon egymástra vagyunk hangolódva, és én szeretnék valami meglepetést is belevinni. olajos intim masszázsra is gondoltam könyvem is van hozzá tudom nem mindegy milyen olaj stb..tényleg az érdekelne, nektek mi az ami még van a "tarsolyban" (smiley) a durvább dolgok nem érdekelnének, inkább amik hangulatfokozóak, "erotikusak" bármi jöhet azért, majd én sszelektálok másnem minden ötletnek örülök , és köszönöm. Hátha több pasi is kedvet kap ezáltal, még többet, jobban kényeztetni barátnőjét Smiley-ha már nem rajzotlhatom bele akkor beleírom.. smiley



2014. dec. 11. 14:38
 1/5 ParanormalGirl válasza:
Szerintem a masszázs jó ötlet ;)
2014. dec. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
48%
Szerintem tancoljneki ne mesztelenul hanem kis szexi tangaba vagy ilyenek!! Xddd
2014. dec. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár pasi vagyok, hadd osszak meg néhány gondolatot. A jó szex sohasem az ágyban kezdődik. Ha szereted a párodat, kikérdezed a napjáról, és figyelsz rá. De komolyan figyelsz rá! Annyira, hogy ha kell, el tudd ismételni, amit mondott, és nem csak a szavakat, hanem azok egységes mondatot alkotó értelmét is. Egy ötletszerűen becsúszó szál virág is csodákra képes. Ha megfőzöd a vacsorát, mire megjön, nagyszerű. Nem baj, ha nem sikerül tökéletesre, maga a gesztus a lényeg. Mellé egy szál gyertya, esetleg valami andalító zene, és kezdődhet az este.
2014. dec. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te válaszod is :) alapvetően minden emberrel így beszélgetek, és ha tanácsot kérnek segítő válasszal próbálok szolgálni. Pont ezért már híre, ment, hogy segítettem a véleményemmel, meglátásommal embereknek, és ismeretlenek is megkeresnek. még neten is volt rá példa. Szerintem nincsenek véletlenek. Amúgy mindennel egyetértek amit írtál, mégha nem kifejezetten ilyesmi ötletelre számítok. :) A főzést kivéve aminek nagyon nem vagyok mestere kb minden alkalommal megvalósítom. Illetve a hétvégi reggeli az még nem haladja meg a képességeimet. :) tudom mindent lehet, nemsokára összeköltözünk akkor meg tudom oldani esetleg a vacsorát is. majd másnem kérek segítséget. még mindig szívesen fogadok bármilyen ötletet. kiknek mi számít, mi fontos, mit szerettek, és másnem kiegészítem átmódosítom a magam, mi igényeinknek megfelelően. :)
2014. dec. 11. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez sem konkrétan ide illő dolog, de feldobhatod a barátnőd napját azzal hogy csokit, virágot, bármit futárral küldetsz a munkahelyére, otthonra, hogy meglepd vele :) esetleg egy pajkos üzenetet rejtő levélke is belefér még ;)

18L

2014. dec. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!