Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az egész, ami itt folyik? 3an párban.

Figyelt kérdés
Egy hosszabb ideje párkapcsolatban élek (évek) nincs gyerek, és szülőknél lakunk még. 22 évesek vagyunk mind a ketten. Egy jó ideje megromlott a kapcsolatunk, és nem bírjuk elviselni egymást. Jött a fenyegetés öngyilkossággal, hogy nélkülem sehogysem. Ezzel sok embert terrorban tartanak. Gyötrődtünk szenvedtünk. Semmiféle öröm vagy boldogság nem volt már ebben az egészben, csak az idegesség, a veszekedés. Megismertem egy srácot teljesen véletlenül. Barátok lettünk. Majd telt az idő a srác folyamatosan csak érdeklődött, és nem volt nyomulós. Hamar egy szinten voltunk. Megosztottam vele, hogy ez a helyzet a párkapcsolatomban, és hogy szerinte mit tehetnék.. Annyit mondott hagyjam ott ő mellette lesz mindent megoldunk. Jó szép meg jó ez így, de ott legbelül tudtam, hogy nem tehetem, mert a másik fél meghalna.. Majd szakítottam több hét unszolására, hogy ne tegyem tönkre magam. Átköltöztem átmenetileg hozzá. Mire az akkor ex barátom hívogatott zaklatott fenyegetett, hogy ha nem megyek haza véget vet az életének.. 3 hétig hazudtam neki, hogya barátnőmnél vagyok.. Majd fogtam magam és inkább hazamentem.. De szerelemes lettem ebbe a bizonyos '' új srácba'' lassan egy éve folyamatosan mellettem áll.. Most itt vagyok a fenyegetős barátom mellett, nem tudom mot tehetek.. A srác azt mondta visszavár, és elhiszi, hogy kegyetlen rossz helyzet, de meg fogjuk oldani.. Nagyon nagyon szeretném, de nem tudom meg merjem e tenni, mert olyan lelkiismerettel nem tudnék tovább élni.. Semmilyen szép szó nem hat, szülők nem figyelnek oda erre.. Szerintetek?

2014. dec. 11. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Érzelmi zsarolás az egész,ne higyj neki. Ha meg is teszi(amit nem hiszek) akkor ott már más gond is van és nem a te hibád.A volt párom is ezzel zsarolt hónapokig,iszonyú stresszben éltem,de aztán besokalltam és végleg elhagytam,és láss csodát ma is él,pedig nem egyszer lógott kint az ablakpárkányon,hogy ő most "komolyan" megteszi.
2014. dec. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne vedd komolyan a fenyegetést, addig a 3 hétig miért nem lett akkor öngyilkos? Tényleg csak érzelmi zsarolás. Ha esetleg mégsem, az se a te hibád, hanem egy beteg ember szomorú vége; nem te vagy az orvosa.
2014. dec. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Igazuk van sz.d le a fejét, az ő baja, nem a te hibád.

Abba meg véletlen se gondolj bele, hogy esetleg miattad jutott ide, és hogy talán még segíthetnél is neki - magatoknak. ÁÁÁÁááá te nem vagy hibás, beszéld csak be magadnak. Legyél te is egy, a sok hálátlan Q között.

2014. dec. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3: A pasinak azt üzenném, hogy egy nő sem ér ennyit. :)
2014. dec. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
SENKI nem felelős egy másik ember öngyilkosságáért!!! Csak azért ne légy vele, mert öngyilkosságot emleget. Próbáld meg szépen intézni a szakítást, mondd meg neki, hogy mint ember fontos neked, ezért nem szeretnéd, hogy meghaljon, de mint férfiba már nem vagy szerelmes. Add oda neki az Ifjúsági Lelki Elsősegély telefonszámát: 137-00 (elérhető hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom és T-mobile számról, fülkéből is). Honlap: www.pecs.gyitosz.hu
2014. dec. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Két ember azért legyen együtt, mert jól érzik magukat a másik közelében és ne függésből, szánalomból vagy érdekből. A volt barátod egy paraszt, hogy zsarolással akar visszaszerezni és vissza akar élni a jószívűségeddel. Kultúráltabb lények ugyanezt virággal szokták kezdeni, nem gondolod?


Mond meg neki, hogy nem kívánod a halálát, de te már lezártad ezt. Adja fel és ne zsaroljon tovább.

2014. dec. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!