Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez valaki érti? Mert én nem!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez valaki érti? Mert én nem!

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő. Van egy párom majdnem 8 hónapja. Nagyon régóta, évek óta vágytunk egymásra, aztán tavasszal összejöttünk, és szépen lassan kiforrott a kapcsolat, októberre hatalmas tomboló, lángoló szenvedélyes szerelem alakult ki közöttünk, kölcsönösen. Pár hete már a közös jövőnkről is sok szó esik, a párom sürgeti az összeköltözést, vagyis nagyon szeretné minél hamarabb.

Az a problémám, hogy nem értem magam, nem látom át tisztán az érzéseimet. Mint mondtam szeptemberre-októberre nagyon nagyon szerettem már, mikor vele voltam úgy éreztem hogy bármit megtennék érte, sőt először az életemben (30 vagyok) azt éreztem egyik alkalommal mikor beszélgettünk, hogy vele akarom leélni az életemet. Ezt így konkrétan még soha senkinél nem éreztem. Egyébként viszonylag messze lakik, de elég sokszor megoldja, hogy találkozzunk, akár heti többször is. Nekem jól esik hogy látom hogy mennyire tesz a klapcsolatért. Na már megint elkanyarodtam. szóval egyszer azt érzem, hogy annyira szeretem, hogy rajta kívül már nem is kell soha senki. Máskor meg (pl másnap, vagy mint ma is), felhív, és azt érzem, hogy nincs hozzá kedvem, és idegesít. Akkor ez most mi?? Mert hogy nem szerelem az fix. Vagy mégis? Minden nap felhív, van hogy többször is. De ezen a héten az volt, hogy hívott délelőtt, és azt mondta meló van, majd hív még délután is. Aztán nem tette meg. Másnap megmagyarázta, hogy ez és ez volt s azért nem tudott hívni. Na ezt utána még eljátszotta még 2x egymás után. Nekem ez eléggé rosszul esett, úgy éreztem hogy csalódtam benne, valami mintha megtört volna bennem. Pedig ez nem is egy nagy volumenű dolog, de mégis. Viszont azt is tudom, hogy majd amikor szombaton találkozunk, akkor megint oda meg vissza leszek tőle. AKkor ez most mi? Valaki fejtse már meg nekem, mert én nem értem. Köszönöm.


2014. dec. 12. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Én férfi vagyok. Ne haragudj, nem is próbállak megérteni. Ha te magad nem érted magadat, akkor más hogyan?
2014. dec. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tipikus női viselkedés! Kiszámíthatatlan és megérthetetlen!
2014. dec. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy látom a pasik ezt nem tudják hova tenni. Nőtársaim esetleg?? Valaki fejtsen már meg!
2014. dec. 12. 14:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lenne jobb, ha nem agyalnál ennyit, s élveznéd az éltet, hisz olyan rövid. Komolyan nem értem mi értelme ennek?! Tényleg ennyire jó?
2014. dec. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, női szemlélő vagyok. Szerintem szereted és ha ennyire boldog vagy mellette akkor felesleges ilyen aprosagokra gondolnod. Egyértelműen odáig van érted. Ha az ilyen kis apróságok zavarnak akkor pedig mondd el neki, hogy ne mondja ha nem tudja betartani. Beszeljetek meg a gondjaitokat. Sok szerencset! :)
2014. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!