Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezeket kire véljem? Miért csinálja ezt velem a barátom?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy kikerült külföldre dolgozni a nyáron. Az első komoly gond ott kezdődött, amikor az anyja annyira elkezdett féltékenykedni rám (persze ezt ő tagadja), hogy elmondott minden rossznak a hátam mögött. Még olyanokat is mondott, hogy ha már felnevelték a fiukat, gondolták, hogy majd kapnak vissza is valamit, meg hogy a párom miért nem nekik kedveskedik mindig, amikor haza tud jönni, miért nekem, amikor én csak a seggemet adom a kapcsolatunkba... meg "kis pics_nak" neveznek a hátam mögött.. féltékenyek egy darab csokira, vagy egy pohár borra is.. bizonyították.


Szerintem ez elég ok, hogy jogosan megsértődjek, és jogosan ne legyek hajlandó menni hozzájuk. Ez a páromnak mégsem tetszik.. Először hirtelen felindulásból anyámat is megkérdezte, hogy ide költözhet e mert nem akar többet külföldről az anyjáékhoz menni. Most meg amikor a karácsonyról kérdeztem, közölte, hogy nem akar elmenni otthonról karácsonykor sem, otthon akar maradni.. Annak tudatában is, hogy én nem megyek hozzájuk...


A másik pedig, hogy amikor elkezdett kijárni, minden nap tudtunk beszélni neten. Aztán egy másik szállásra került, kevesebbet tudtunk beszélni, de inkább felkeltem hajnali 2-3-kor is, hogy tudjunk pár szót beszélni, ha épp úgy végzett, mert hiányzott.

Most viszont amikor végez a munkával, feljön facebook-ra, néha elolvassa amit írtam, néha nem, ír pár szót, és közli 5 perc után, hogy ő akkor most inkább elmegy aludni. Nem megeröltető és nem is túl hosszú a munkája, mert 8 órát dolgozik, és sokszor csak állni kell a gépek mellett, és gombokat nyomkodni. Meg ha el is fárad, megértem, de akkor pár hónappal ezelőtt miért nem volt fáradt 2-3 órákat beszélni velem?


Nem érdeklem már? Vagy mi az isten van? Mindenre csak annyit mond, hogy majd megbeszéljük...

Mit tegyek?


L20, ő F23


2014. dec. 12. 16:22
 1/5 To7ka ***** válasza:
Nem hiszem, hogy Te nem érdekled, csak nehéz neki két tűz között. Plusz nem hallottam eddig ilyen szállásokra költözgetős álomsztorikat angliai munkákról, valószínűleg egyébként is nehéz neki. A családját nem választhatja meg. Próbáld megbeszélni vele, támogatni, mellé állni. Simán lehet túl sok neki ez a kereszttűz. Nem feltétlen, de általában az nyer, aki leáll a háborúzással, és támogatja az érintett felet.:)
2014. dec. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Nem megeröltető és nem is túl hosszú a munkája, mert 8 órát dolgozik, és sokszor csak állni kell a gépek mellett, és gombokat nyomkodni"

azért ebben nem lennék olyan biztos...próbáld ki, hogy 8 órát állsz 1 helyben...

tényleg lehet fáradt...

2014. dec. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 KTIBOR81 válasza:
Nem tudom hany eves vagy de röviden elmondom az én verziomat. 37eves vagyok Franciaországban dolgozom a feleségem othon van két gyerekkel es én nagyon szeretem őket nagyon sokat dolgozom tulorazom de legyen barmiken késői ora vagy barmijen fáradt legyek es ha csak anyi idom van hogy meg kerdezzem,hogy van, mijen volt a napja, szeret e meg, meg kérdem barmijen fáradt legyek. A tanacsom az lenne csak nem tudom mennyire szereted, de szerintem a legjobb ha tul lepsz a dolgokon es keresel mas pasast. De meg meg probalhatod kijelentel neki dolgokat es te iranyitasu, ha o bele megy akkor tenyleg szeret ha nem akkor nincs értelme a dolognak. Tényleg nagyon sajnálom a dolgokat de ijen az elet es a szülők mégjobban el tudják cseszni
2014. dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2-es, én pincérnek és szakácsnak tanulok egyszerre, nekem nem kell bemutatni milyen egy helyben állni egész nap. Sőt hiába vagyok csak tanuló, néha 10-12 órákat dolgozok lakodalomba, rendezvényeken stb.. ahol lehet talpalni rendesen. És egy 10 órás rohangálásos műszak után én még éjjel azért is szoktam írni a páromnak, hogy gondoltam rá, és hiányzik.


Fenyegetőztem már, kértem szépen is, de mindig csak vita lett az egészből, hogy én nem vagyok megértő... Pedig szerintem már több is vagyok, mint megértő.

2014. dec. 12. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:

igen de ott mozogni kell...de ha szó szerint csak állni kell az elég gyorsan lezsibbaszt...


de ha nagyon akarna tudna erőt venni magán...

2014. dec. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!