Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugy erzem a baratom lenez!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy erzem a baratom lenez! Szerintetek miert mondogatja ezeket?

Figyelt kérdés

Egy nagy hazat berel, en egy kis szobat. En vonattal jarok, o kocsival.


Szinte naponta megemliti mikor nala vagyok, hogy ugye mennyivel jobb ez a nagy haz , mint a te kis szobad ?

Vagy pl ma reggel tole mentem dolgozni , vitt kocsival es mondja, hogy ugye mennyivel jobb a kocsi mint a vonat?


Miert nez igy le?

Es hogy reagaljak erre ?


2014. szept. 9. 20:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hagyd ott.
2014. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ez van, ezt kell szeretni
2014. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy lenézés-e ez a dolog, vagy inkább arra próbál utalgatni, hogy költözz hozzá. Én az utóbbira tippelnék. Reagálni pedig úgy tudsz szerintem, hogy megkérdezed tőle, hogy miért emlegeti ezeket a dolgokat ilyen gyakran.
2014. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Költőnő? ***** válasza:
100%
lehet h nem lenéz, csak örül, h tudja neked ( ha átmenetileg is) ezt biztosítani. A stílus nem mindegy, ahogy mondja.
2014. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Galaxis. ***** válasza:
Ez egy majom! Ha van egy kis tartás benned nem hagyod, hogy lenézzen. Szakítasz vele! Ha pedig inkább hagyod csak, hogy autóval vigyen dolgozni akkor csak mosolyogj és kész.
2014. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
maguarazz be neki es hagyd el.
2014. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Attól függ, hogy mondja nem biztos, hogy lenéz :/
2014. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem karorvendo stilusban mondja, hanem csak mint egy sima mondat.
2014. szept. 9. 20:32
 9/21 anonim ***** válasza:
Ez nevetséges...nálunk én keresek többet (egyelőre...ez változhat bármikor), és soha nem mondanék ilyeneket a szerelmemnek.....szánalmas barátod van...
2014. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy lenéz, hanem büszke a dolgaira, felvágásnak tartom, amit csinál. Nem kellene ezt csinálnia.
2014. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!