Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyen az ember ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen az ember ebben az esetben (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Belső tulajdonságait nem értékelik, szinte alig van igazán hasznos és jó tulajdonsága, külsőre meg abszolút nem egy férfi ideál, nem izgat fel egyetlen lányt sem a látványa

2014. dec. 12. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

2 dolgot tehetsz:


1. elásod magadat jó mélyre

2. megnézed magadon mi az, ami szerinted nem vonzó, és megpróbálsz rajta változtatni

ha nagyon akarsz, akkor mindenen lehet változtatni bármiféle beavatkozás nélkül


azt meg nem lehet határozottan kijelenteni, hogy egyetlen lányt se izgat fel a látvány...lehet, hogy nem izgatja fel, de biztos van olyan, aki elfogadja, mert jobban érdekli a belső tulajdonságod


azt azért még hozzátenném, hogy ha te egy 10-es skálán 1-esnek gondolod magad, akkor nem 10/10-es lányokkal akarj ismerkedni, mert akkor a továbbiakban se lesz sikerélményed

2014. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leírnád pontosabban, h hogy nézel ki?
2014. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem jól annyi biztos
2014. dec. 12. 22:02
 4/4 A kérdező kommentje:

10 es skálán 0 vagyok :-/

Annyiszor kerestem a megoldást de egyszerűen nem fogadnak el és senki nem ért meg engem. Azt mondják hogy jó helyzetben vagyok de nem! Hiába a jó családi háttér, senki sem vesz észre. Nem szeretnek belém, nem izgatok fel senkit semmivel sem :-(

2014. dec. 12. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!