Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy kapcsolatban 2 ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatban 2 ember igazán szereti egymást, akkor abba bele szólhat az egyik fél vallása? Jelen esetben a lány túlságosan is vallásos, aki szeretné, ha én is abba a vallásba tartoznék.

Figyelt kérdés
Ebbe bele is egyeztem, de egyre több szabály jött. Az elejében még csak szex nem volt, de nem is érdekelt. Utána jött a többi, hogy ne aludjunk együtt, mások előtt tartsuk titokban, és végül már egy csókot se adjunk egymásnak a házasság előtt. Nekem a csók a minimum, nagyon fontosnak tartom, de ő azt mondta, hogy nem akarja és ezért képes lenne szakítani velem, ha nem egyezek bele. Valószínűleg nem szeret eléggé, ha ilyenért képes lenne feláldozni a kapcsolatunkat?
2014. jan. 25. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Az agymosás néha erősebb, mint a szerelem.

Egyébként meglátásom szerint a valódi, tényleg mély szerelemben elfogadjuk, ha a partnerünk valamiben más, és nem akarjuk mindenáron áttéríteni.

2014. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Ez neked börtön. Jobb ha ebbe nem mész bele. (komolyan)

Az ilyen vallásosak egy mentális ketrecben élnek, és arra akarnak kényszeriteni másokat, hogy cellatárs legyen. Ha nem, akkor te leszel az ördög, és hasonlók.


Ezt most nagyon ajánlom, hogy hagyd ki, mert csak szenvedni fogsz, egyre jobban. Nem véletlenül kerülöm a vallásosokat.

2014. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

szeret ő csak a vallását jobban és ez nem hiszem, hogy változni fog.

bár ez a csinálunk ezt azt majd leépítjük, hogy mondhassuk, hogy mennyire vallásosak vagyunk nekem eléggé álszent dolognak tűnik. Ha az elején nem volt bűn az együtt alvás, csókolózás akkor most miért lett az?

Én tuti megkérdezném tőle, hogy akkor ez most hogy is van?

2014. jan. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ez milyen vallás, hogy csókolózni se szabad? De mindenesetre elég fura, hogy az elején még lehetett, de most már nem... Szerintem itt a lánnyal van gond.
2014. jan. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megengedsz egy kicsit utana egyre tobb kell!A vegen majd kiderul,hogy eskuvo utan se lehet semmit mert felaldozza magat!
2014. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

én azt gyanítom hogy te nem vetted észre hogy nem kellesz neki és csakazért is nyomultál (kb mint VV Aurélió)

a lány nem akarja hogy hisztizz és ezért teszi elviselhetetlenné a vele való dolgot hogy magadtól lépj le.nem tuti hogy így van, ez majd csak abból derül ki hogy a következő fiúval hajlandó e szexelni házasság előtt vagy sem....

2014. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy szigorúan vallásos ember máshogy él, mint egy ateista. Neki ez nyilván nem egy szeszély. Ha tényleg komolyan gondolja, akkor ez nem egy hobbi, amit feláldozhat a kapcsolatotokért, hanem a legfontosabb az életében.

Nem biztos, hogy jó ötlet egy ilyen kapcsolat, főleg hosszabb távon, komolyabban. Gondolj bele, ha elmélyülne ez az egész, valahogy mégis át tudnátok hidalni a különbségeket, ha házasságra, gyerekvállalásra kerülne a sor, már a gyerek nevelésénél nem tudnátok megegyezni és maga a közös élet sem biztos, hogy működne.


Vannak jól működő kapcsolatok, ahol egyik fél hisz Istenben, a másik nem, de ha valaki ennyire szigorúan követi a vallási, egyházi tanokat, neki egy hasonló világképű ember a megfelelő partner.

2014. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Az ennél enyhébb vallásosságot is már mentális zavarnak hivom, de az agymosás is kiváló kifejezés.

Ez nagyon nagyon tönkre fogja tenni az életedet.

2014. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!