Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is kiakadnátok ezen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is kiakadnátok ezen vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés
Van egy 2 szobás lakásom (egyetemista vagyok) amit a tesómtól örököltem meg miután lediplomázott. Volt egy fiú albérlője, így ő az én albérlőm lett. A barátom sokáig ki volt akadva hogy mért pont egy pasinak kell lennie az albérlőmnek, küldjem el. De persze nem tettem, mert csendes szobában kuksoló típus, akihez semennyit se kellett alkalmazkodni. Azóta a barátom lenyugodott és felfogta hogy tényleg nem kell félnie attól hogy egy pasival lakok. Csak sajnos kirúgták(albérlőm) és jövő félévtől új albérlőt/ket kell találnom. Félek hogy nem igazán lesz jelentkező, és a kevésből nemigazán akarok szelektálni, csak aszerint, hogy csendes otthonülő kocka legyen akinek sose kell szólni hó elején hogy fizesse a szobát de barátom egyből elkezdte hogy csak lány albérlőim lehetnek
2014. dec. 12. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Ideje szakitani.


21/F

2014. dec. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Its time to.. Neked van igazad.
2014. dec. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy fizesse ki ő az albérletet, és lesz joga követelőzni.
2014. dec. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
És vajon neked miért fontos fogy fiú legyen az albérlöd, nincs elég fösulis a nagyvárosban vagy sexpartnert keresel?!
2014. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem kell hogy fiú legyen az a lényeg, hogy nekem tök mindegy csak fizessen és kussban legyen és az lenne a legjobb ha kettő egynemű jönne. Egyébként 4 éve vagyok a barátommal
2014. dec. 12. 22:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem akadnék ki, de én sem örülnék ha a barátom lánnyal vagy lányokkal lakni, ergo így több időt is töltene velük talán, ami engem zavarna.

Elsősorban lány albérlőt keresnék, ha nagyon nem akadna akkor talán jöhet fiú, de én nem ragaszkodnék ehhez fordítva foggal körömmel.

21/L

2014. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!