Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen kétségbe estem, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kétségbe estem, nem tudok aludni se ( több lenn) Szerintetek jogosan mondok le róla ha ezt nem érti meg? 18/L

Figyelt kérdés

a barátom Németországban él, 2-3 hetente találkozunk, neki itt lakik a nagybátyja Pesten..

nagyon szeretem őt de félek hogy nem érti meg amin én most keresztül megyek.

Idén érettségizem, jogi egyetemre szeretnék menni ahova az egyik legmagasabb a ponthatár.. nagyon sokat kell tanulnom..

folyton tervezgeti a barátom, hogy együtt szilveszterezünk Németországban, meg elutazunk közösen Berlinbe ( ő nem ott lakik hanem közelebb Magyarországhoz).. de nekem idén ez nem fér bele mert az érettségin nagyon sok múlik...

A baj az, hogy attól félek hogy emiatt ő szakít velem..


de több barátom mondja hogyha ezt nem érti meg hogy tanulnom kell akkor szakítsak én, ne az érettségikor legyen pont vége..


2014. dec. 13. 11:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
Ha neked fontosabb a tanulás mint a szórakozás és a barátod akkor fos életed lesz, ennyi.
2014. dec. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
13%
Ne aggódj megtart kirakat macának és 2-3hetente egy patront még megérsz.
2014. dec. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%
Hogy is mondjam, attol hogy egy max ket hetre leteszed a konyvet december januar kornyeken, meg nem lesz rosszabb a pontszamod ha tenyleg van eleg eszed a jogi egyetemhez. Nem egy het miatt fog elmenni a vizsga azt be tudod potolni ugy hogy ket hetvegen nem iszod magad halal reszegre a baratnoiddel hanem otthon tanulsz. Viszont a kulturalis szorakozas amire a baratod hiv sokkal ertelmesebb es nagyobb lehetoseg mint hogy kihagyd. Ha ennyit nem vagy hajlando aldozni, bar inkabb orulnod kene nem aldozatkent felfogni, akkor nem erdemled meg a sracot. Tenyleg hagyd ott hogy talaljon olyat akinek erdemes ilyen ajandekot adnia.
2014. dec. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
#1 nem... csak 30 évesen nem az utcát szeretném takarítani, hanem vannak céljaim..de látom neked nincsenek és nem is voltak, ezért másokat bántasz
2014. dec. 13. 11:17
 5/22 anonim ***** válasza:
17%
Egy opportunista, egy karrierista!
2014. dec. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha emiatt szakít veled akkor nem nagyon érdekelted, ne aggódj miatta.


Amúgy nem hiszem, hogy az öt hónap múlva esedékes érettségi egy pár napos vagy akár egy hetes utazáson múlna.. Ha a következő hónapokban tanulsz és az utolsó pár hetet komolyan megnyomod akkor sikerülni fog. Az érettségi tananyag az egyetemi vizsgaanyagok töredéke, ha bekerülsz nagyon hamar le kell hogy szokj erről, ott pár hét/nap áll majd csak a rendelkezésedre.

2014. dec. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
25%
Senki nem beszélt a célokról, annyit mondtam fos lesz az életed így vagy elhiszed vagy nem :D Nyugi nem fogom az orrod alá dörgölni hogy én megmondtam. :)
2014. dec. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%
Tanulás! A pasizas raer kesobb is. Az almaid nem varnak meg...
2014. dec. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szilveszter környékén pár napot-egy hetet kihagysz, amiatt nem lesz orsszabb az érettségid, söt utána sokkal jobban tudsz tanulni, ha van egy kis kikapcsolódás közben.
2014. dec. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%
Én azon is csodálkozom, hogy egyáltalán van barátod!
2014. dec. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!