Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem akar szexelni velem a barátom? Még elég fiatalok vagyunk 18 évesek, szeretni is szeret de akkor mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2014. dec. 13. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet büdös vagy, csak még nem találta ki, hogy mondja el neked.
2014. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert fél a következményeitől.
2014. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

lehetséges, hogy teljesítési kényszere van, tart attól, hogy nem fog felállni...

de mi ezt innen nem tudhatjuk, beszélgessetek el őszintén. ilyen alapvető kommunikáció nélkül be fog halni a kapcsolatotok

2014. dec. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet attól fél,hogy nem úgy teljesít ahogy te szeretnéd és nem akarja azt,hogy negatív véleményed legyen e téren róla.Beszéljetek róla.
2014. dec. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazából homokos és csak alibi vagy neki.
2014. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

adjatok_csecset! nevű felhasználó 

Normalis valaszokat szeretnek !

Termeszetesen apolom magam ahogy azt illik is eygy nonek !



Beszeltem mar vele errol de nem valaszol ra semmi :/

2014. dec. 13. 18:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor még nektek se volt meg az első alkalom?


Lehet barátodnak ugyan az a baja mint nekem... Barátnőm is már akarja, szerintem. (bár már lehet nem is az, mert eléggé szakítás dolog felé hajlik :( - és félek pont emiatt. ) Az a bajom, hogy olyan maradi vagyok kicsit. Nem akarok semmit sem elkapkodni, ezért én megakarta várni mondjuk a karácsonyt, mint egy ,,határvonal". Valamint kicsit szégyenlős is vagyok a testemre.


És félek, hogy emiatt, hogy nem feküdtünk még le(pedig kívánom, akarom, de még várnék vele egy picit), úgy érzi nem szeretem és ezt bebeszélte magába és úgy érzi már ő sem szeret engem :(

2014. dec. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!