Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitsak a baratommal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak a baratommal, ha nem elegit ki rendesen?

Figyelt kérdés
Szeretem a baratomat,de nem lesz orgazmusom,miutan szexeltunk...lehet hogy azert van,mert alapbol nem tudok elelvezni..(eddig meg csak vele fekudtunk le).Mar mondtam is neki,de nem tud mit csinalni,pedig mindennel probalkoztunk...szerintetek szakitsak vele?
2014. dec. 13. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy segíts neki, hogy hogyan csinálja. De mivel nem volt még orgazmusod először a saját tested kell kiismerned.
2014. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A nagy kérdés az, hogy te magad ki tudod-e elégíteni. Ha nem, akkor tessék sokat masztizni, tanulni, felfedezni magad, hogy mi a jó neked. Ha pedig tudod, akkor tanítsd meg rá a kedvesed. De ezért ne szakítsatok.


17/L

2014. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha alapból nem tudsz elélvezni, akkor mással se fog menni, tehát ha szakitas úgyse találsz jobbat... de szerintem ha már felötlött ez benned, akkor amúgy sem szereted igazán szóval...
2014. dec. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az O hibaja, de kicsi a valoszinusege. Marmint, ha O lenne nagyon bena az agyban, akkor annak nem az lenne az egyetlen tunete, hogy nem elvezel el. (ez nem jelenti feltetlenul azt sem, hogy te csinalsz valamit rosszul, csak tobbet kell gyakorolni, es kevesebbet idegeskedni, gorcsolni rajta)
2014. dec. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze! Szakits vele! Adj lehetöséget magadnak meg a sok F-nak akik csak erre várnak. Legegyszerübb ha naponta másnak adsz lehetöséget. Elöbb-utobb majd csak összejön valami. Vagy nem. Olyanra ne is gondolj, hogy elöször magad probálod felfedezni a testedet mi hogyan jo neked?
2014. dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Ismerd ki a sajat tested!

Ezert ne a baratod okold ha te sem tudod, hogy neked mi a jo akkor szegeny honnan tudna?

2014. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha teljesen egy vibrátor tudna kielégíteni te hozzámennél? Nos igen, ez hasonló kérdés amit te írtál ki.
2014. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
orgazmus nélkül nem, de jó szex nélkül én ott hagynám.
2014. dec. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hat nekem orgazmus nelkul nem jo a szex! es magamnak eltudok elvezni,megmutattam a baratomnak is,de o akkor sem tud kielegiteni !
2014. dec. 13. 19:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen szakíts vele, jobban jár szegény mint egy ilyen nővel....
2014. dec. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!