Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hónapja vagyok a barátommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja vagyok a barátommal. Péntek este elmentem bulizni, berúgtam rendesen és megcsaltam az egyik haverommal. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok a barátommal. péntek este elmentem bulizni, berúgtam rendesen és megcsaltam az egyik haverommal. csak smárolás volt semmi több. csak az a baj, hogy év eleje óta bejön a haverom... nem akarok szakítani a barátommal de viszont annak is örülnék, ha a haverommal is több lenne, mint haverság...mindkettőjüket nagyon szeretem és nem tudom mit csináljak...segítsetek lécci!!
2010. máj. 2. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát választanod kell nincs mese
2010. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2010. máj. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat pls.
2010. máj. 2. 18:48
 4/11 A kérdező kommentje:
...előző komentelőnek..-.-"
2010. máj. 2. 18:48
 5/11 anonim ***** válasza:
figyelj... én ha valakit "nagyon" szeretek nem visz rá a lélek hogy megcsaljam. egyszerűen képtelen vagyok rá.szerintem ez még egyiknél se szerelem a te részedről. csinálj pro kontra listát ha nem tudsz választani a kettő közül.
2010. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

18:37-es vagyok:D

Értelmes volt

2010. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De ha ezt akarod válaszolok rendesen:ÁSD EL MAGAD!
2010. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de hülye vagy...-.- XDXDXDXDXDXD
2010. máj. 3. 15:40
 9/11 A kérdező kommentje:
na mindegy...reggel beszéltem barátommal...megmondtam neki h megcsaltam meg h be voltam rúgva rendesen...mondta h én ha be vok rúgva akár meg ba***nak. azóta nem beszéltünk.pedig ma már sikerült rendeznem magamba az érzéseimet, h a haveromba nem is vagyok szerelmes...amit érzek iránta az olyan "testvéri". hát nem tudom mi lesz...:S
2010. máj. 3. 15:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Halgatsz rám és elásod magad?
2010. máj. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!