Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves korukra jön meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korukra jön meg a lányok esze?

Figyelt kérdés
Mikor lesz az, amikor már nem a partiarcokra tekintenek fel, hanem a tanult, anyagi és egyéb biztonságot nyújtó fiúkra? Tapasztalatom szerint 20 év alatt ilyen lány nincs. Tehát hány évesen jön meg az eszetek?
2014. dec. 13. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90-100 körül
2014. dec. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyénileg változó, nem lehet általánositani. ;) 18/L
2014. dec. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
változó. és 20 év alatt is vannak ilyen lányok.
2014. dec. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

És én, aki hétvégente inkább olvasok egy könyvet, minthogy bulizni mennék? Diszkóba nem voltam, házibuliba egyszer-utolsó alkalom volt, elmentem valahova piás, füves, össze vissza szexelő tinédzsereket nézni. Tőlem meg szinte minden pasi csak egy-két èjszakát akar.

A kor nem jelent semmit.

17/L

2014. dec. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Mellesleg ha így gondolkodsz a lányokról, akkor először szerintem magadba nézz először, és utána kétszer is megfontolod, hogy megéri-e általánosítani.
2014. dec. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

HIVATALOSAN: 30 körül, amikor rájönnek, hogy mindaz, amit eddig hittek, csak egy hamis álomvilág és rájönnek, hogy az utóbbi fiúk mennyivel érdekesebbek.

VALÓSÁG: 30 körül rájuk jön a kapuzárási és gyerek utáni pánik. Mivel nagy nehezen megértik, hogy az annyira vágyott fickók nem akarnak velük családot, ezért kénytelen-kelletlen, nagy nehezen belemennek a kompromisszumba és úgy-ahogy elviselik a nekik jutó férfit.

2014. dec. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
És a pasiké?
2014. dec. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20 vagyok, és 30 feletti pasikkal ismerkedek csak. Akik nem partiarcok, hanem tanultak, műveltek, megbízhatóak, nem a kalandokra utaznak, lehet velük közös jövőt tervezni, van egzisztenciájuk, elértek valamit az életben, ami miatt fel lehet rájuk nézni, elismerik a munkájukat, stb. Nekem elég korán megjött az eszem, már 16 évesen is 7 évvel idősebb pasim volt, de még őt sem tartottam elég érettnek magamhoz, 3 évvel később ezért is szakítottam többek közt.
2014. dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem soha,de már megszokhattuk ezt...

20 év alatt?felette se nagyon van.

Én életemben soha nem találkoztam még egy kivétellel sem,és mennyi hasonlót hallok az ismerőseim szájából...

23/F

2014. dec. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy Nőnek 5 éves koráig meg jön az esze, viszont utána már csak elfele megy.
2014. dec. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!